Šįkart A lygos rungtynės nepriminė Supertaurės scenarijaus. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Šeimininkams svečių gynybą pavyko pralaužti antrame kėlinyje: po perdavimo iš krašto 56 min. Karolis Laukžemis nepaliko jokių vilčių vartų sargui ir iš arti kamuolį nukreipė į vartus.

80 min. tiksliu smūgiu nuo baudos aikštelės prieigų rezultatą padvigubino Gersonas Acevedo (2:0).

Prieš savaitę Supertaurę iškovojusi „Sūduva“ net 5:0 buvo sutriuškinusi „Stumbrą“.

Rezultatas

„Sūduva“ 2 – 0 „Stumbras“

56 min. [1:0] Karolis Laukžemis
80 min. [2:0] Gersonas Acevedo

15 val. Vilniuje „Trakai“ priims Klaipėdos „Atlantą“.