Susitikimą žymiai aktyviau pradėjo šeimininkai ir gana ilgą laiką veiksmas vyko kauniečių aikštės pusėje. Jau pačioje mačo pradžioje panevėžiečiai sukūrė kelias pavojingas progas prie „Hegelmann Litauen“ ekipos vartų.

9-ąją susitikimo minutę Edenilsonas Bergonsi pavojingai smūgiavo, bet kamuolys praskriejo virš svečių vartų. Po trijų minučių Tautvydas Eliošius turėjo puikią progą pasižymėti, bet iš 5 metrų atstumo pataikė tiesiai į varžovų vartininką.

Panevėžiečių aktyvus žaidimas davė vaisių 17-ąją mačo minutę. Šeimininkai surengė gražią ataką, kurioje dalyvavo visa eilė žaidėjų. Po tikslaus Hugo Figueiredo perdavimo iš krašto Rafaelis Floro iš arti nuginklavo kauniečių vartininką.

Pirmajame kėlinyje įsiminė dar du pavojingi momentai prie „Hegelmann Litauen“ komandos vartų. Svečių ekipos žaidėjas paskutinę akimirką spėjo išmušti kamuolį H. Figueiredo iš po kojų, kai šis buvo atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką.

Komandos kapitono Pauliaus Janušausko iš 16 metrų nuotolio smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia svečių vartų virpsto.

Po pertraukos komandų treneriai atliko nemažai keitimų. Nepaisant to, kamuolį ilgiau kontroliavo ir iniciatyvą turėjo „Panevėžio“ komanda. Neblogas progas pasižymėti turėjo Bruno Fandinho, R. Floro ir T. Eliošius. Šis žaidėjas buvo labai arti tikslo, bet „Hegelmann Litauen“ vartininkas sugebėjo pirštų galais pasiekti kamuolį ir jį nukreipti į kampinį.

Vienintelę rimtą progą kauniečiai sukūrė 78-ąją mačo minutę. „Hegelmann Litauen“ futbolininkas išbėgo vienas prieš „Panevėžio“ vartininką Šarūną Jurevičių, bet perkeldamas kamuolį per jį nepataikė į šeimininkų vartus.

Iškovojęs pergalę rezultatu 1:0 „Panevėžys“ baigė pasiruošimo naujajam sezonui etapą. Per jį panevėžiečiai sužaidė septynis susitikimus ir nepralaimėjo nė sykio. Trenerio Aleksandro Kurtijano auklėtiniai laimėjo tris mačus, o keturis baigė lygiosiomis.

Lietuvos A lygos čempionatą FK „Panevėžys“ pradės kovo 6 dieną Vilniuje su vietos „Žalgiriu“. Susitikimas „Sportimos“ manieže prasidės 19 valandą 30 minučių.

„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda paskutinę vasario dieną Marijampolėje pergalingai užbaigė draugiškų rungtynių ciklą prieš pirmą kovo mėnesio savaitgalį startuosiančią A lygą. Roko Garasto auklėtiniai rezultatu 3:2 (2:0) įveikė kaimynus iš Latvijos – „Jelgavos“ futbolininkus.

Marijampolės futbolo manieže pirmasis įvartis krito vos prasidėjus rungtynėms. Po perdavimo į baudos aikštelę įvarčiu pasižymėjo ir žalgiriečius į priekį išvedė Egidijus Vaitkūnas.

Rungtynėse sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių, rezultatą kauniečiai galėjo ir padvigubinti. Emmanuelio Davido smūgį iš arti atrėmė „Jelgava“ vartininkas, o priešais vartus atšokusį kamuolį pakartotiniu bandymu smūgiavęs E. Vaitkūnas šovė virš vartų.

Vėliau kurį laiką kamuolio kontrolė priklausė Latvijos ekipai, kuriai pavyko sukurti ir keletą pavojingų progų, tačiau vartuose patikimai stovėjo Armantas Vitkauskas.

28-ąją susitikimo minutę į svečių vartus krito dar vienas įvartis. Greitą ataką surengę R. Garasto auklėtiniai vieną prieš varžovų vartininką išvedė E. Davidą, kuris nesuklydo ir padvigubino persvarą.

Antrame kėlinyje abi komandos darė daug keitimų, o „Kauno Žalgirio“ sudėtyje pasikeitė net 9 žaidėjai.

73-ąją susitikimo minutę svečiams iš Latvijos rezultatą pavyko sušvelninti, tačiau jau 77-ąją minutę dviejų įvarčių pranašumą atstatė Jurijus Bušmanas.

Rungtynėms einant į pabaigą „Jelgava“ komandai pavyko pasižymėti dar kartą, tačiau išlyginti rezultato latviai nebesugebėjo ir kauniečiai draugiškų rungtynių ciklą užbaigė pergale rezultatu 3:2.

Sudėtis: A. Vitkauskas (46 min. D. Mikelionis); E. Vaitkūnas (68 min. J. Bušmanas), Rudinilsonas, R. Sadauskas, peržiūroje dalyvaujantis Stevenas Tichot (54 min. E. Mockus), D. Šešplaukis (85 min. D. Vinckus); K. Šilkaitis (46 min. peržiūroje dalyvaujantis S. Paulius), L. Pilibaitis (64 min. peržiūroje dalyvaujantis D. Putrius); E. Davidas (46 min. B. Anisas), G. Sirgėdas (74 min. M. Popiera) ir Ph. Otele (46 min. S. Urbys).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)