Devynių komandų turnyre pirmauja šalies vicečempionas Vilniaus MFD „Žalgiris“ (69 tšk.), lenkiantis Klaipėdos „Atlantą“ (61 tšk.) ir čempiono titulą ginantį Panevėžio „Ekraną“ (57 tšk.).

Šeimininkai susitikimą baigė vos devyniese, rašo Ivartis.net.

Per pirmas 15 minučių komandoms sukurti rimtesnių epizodų nepavyko. Pirmas rimtesnis bandymas buvo atliktas artėjant pirmo kėlinio viduriui, kai du kartus iš toli smūgiavo svečių ekipos narys Tamazis Čargiešvilis.

Galiausiai antro kėlinio pradžioje „Banga“ išsiveržė į priekį ir rezultatas tapo 1:0. 51-ą minutę po tikslaus Manto Gudausko perdavimo pasižymėjo Aurelijus Staponka, kuris aukštai iššokęs gražiu smūgiu galva nukreipė kamuolį į tolimą viršutinį vartų kampą.

Artėjant rungtynių pabaigai nutiko tai, ko veikiausiai futbolo mėgėjams dar matyti neteko. Tarpusavyje susimušė Alytaus ekipos žaidėjai Deividas Padaigis ir Titas Vitukynas.

Už savo kolegą net devyneriais metais jaunesnis T. Vitukynas iš pastarojo sulaukė smūgio, po kurio jaunasis futbolininkas pradėjo kraujuoti. Už tokį akibrokštą komandos draugui tuo pačiu atsakyti norėjęs žaidėjas to padaryti negalėjo, kadangi tam skersai kelio stojo kiti aikštėje buvę futbolininkai.

Po tokio kurioziško epizodo teisėjas abu karštakošius išvarė iš aikštės ir taip šeimininkai liko rungtyniauti devyniese. Svečiai alytiškių daugiau įvarčiais nenubaudė, todėl susitikimas baigėsi minimalia „Bangos“ pergale - 1:0.

Rezultatas:

„Dainava“ 0 – 1 „Banga“

51‘ [0 – 1] Aurelijus Staponka

82‘ Deividas Padaigis („Dainava“) – raudona kortelė
82‘ Titas Vitukynas („Dainava“) – raudona kortelė

„Dainava“: D. Mikučionis, A. Mikaitis, N. Kavaliauskas, D. Padaigis, P. Gavėnas, N. Bartkevičius, D. Cibulskas, D. Ivanauskas (62 min. R. Stankevičius), L. Savastas (68 min. V. Rutkauskas), T. Vitukynas, K. Balčiūnas.

„Banga“: V. Mirnyj, A. Ivanauskas, M. Gudauskas, K. Urbaitis, M. Dūda, T. Čargiešvilis (81 min. V. Bedoidzė), A. Butkus, Ž. Banys, I. Gerkenašvilis, M. Kura (79 min. M. Stirbys), A. Staponka.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):