Jau 5-ą min. po pakelto kampinio „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį – pasižymėjo saugas Philipas Otele.

Vos po minutės teisėjas fiksavo žaidimą ranka ir skyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, tačiau Egidijaus Vaitkūno smūgį atrėmė Panevėžio ekipos vartų sargas Danas Šimkevičius.

Kauniečiai ir toliau spaudė varžovus jų aikštės pusėje, bet Aukštaitijos ekipai pavyko išlyginti rezultatą. 30-ą min. Jeffrey Sarpongas pasinaudojo oponentų gynybos klaidomis ir galingu smūgiu nuginklavo vartininką – 1:1.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių pusei šeimininkus vėl nubaudė Ph. Otele, netrukdomai smūgiavęs iš baudos aikštelės vidurio – 1:2.

73-ią min. rezultatą vėl lygino J. Sarpongas, nuostabiu smūgiu pelnęs antrąjį savo įvartį. Nors komandos dar turėjo neblogų progų, pagrindinis rungtynių laikas ir vėliau sekęs pratęsimas baigėsi lygiosiomis.

Baudinių seriją titulą ginantys panevėžiečiai laimėjo 6:5. Lemiamo baudinio nerealizavo kauniečių gynėjas Rudinilsonas.

Kitose antro rato rungtynėse „Hegelmann Litauen“ 4:0 sutriuškino Kazlų Rūdos „Šilą“, o „Garliava“ 2:1 pranoko „Šilutę“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)