Priešpaskutinę poziciją likus turui iki sezono pabaigos užsitikrino Šilutės „Šilutė“. Pamario komanda Deivido Gražio įvarčio dėka namuose nugalėjo Klaipėdos „Atlanto“ vienuolikę.

Sidabro medalininkas Panevėžio „Ekranas“ savo aikštėje 0:1 nusileido Marijampolės „Sūduvai“, o pergalingą įvartį suvalkiečiams pelnė Nerijus Mačiulis.

Vilniaus „Vėtra“ gana nesunkiai 2:1 nugalėjo labai prastus rezultatus galutinėje sezono fazėje demonstruojančius Šiaulių „Šiaulius“.

Vilniaus derbis tarp „Žalgirio“ ir „FC Vilniaus“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Į Vytauto Lukšos įvartį antrajame kėlinyje taikliu smūgiu atsakė Igoris Morinas.

Nevėžis - FBK Kaunas 2:6

16` Arakadiusz Klimek (0:1)

30` Rafael Rodrigues (0:2)

50` Rafael Rodrigues (0:3)

55` Kęstutis Mykolaitis (1:3)

60` Tomas Kančelskis (1:4)

85` Marius Činikas (2:4)

86` Ričardas Benišis (2:5)

88` Rafaelis Rodrigues (2:6)

Ekranas - Sūduva 0:1

59` Nerijus Mačiulis (0:1)

Vėtra - Šiauliai 2:1

13` Sergej Kuznecov (1:0)

44` Aidas Preikšaitis (2:0)

85` Sergej Galiūza (2:1)

Žalgiris - Vilnius 1:1

52` Vytautas Lukša (0:1)

80` Igoris Morinas (1:1)

Šilutė - Atlantas 1:0

36` Deividas Gražys (1:0)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):