Kauno „Stumbras“ namuose 2-1 palaužė Klaipėdos „Atlantą“ ir sugrįžo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Mariano Barreto auklėtiniai savo sąskaitoje po 22 turų turi 34 taškus ir vos vienu tašku lenkia „Trakus“.

Šeštoje vietoje su 22 taškais liekančios Klaipėdos ekipos Kaune neišgelbėjo net fantastiškas kapitono Andriaus Bartkaus šūvis.

A. Bartkus 52-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus tolimu smūgiu, kai pirmasis suskubo prie jo link atšokusio kamuolio.

Šis įvartis rezultatą išlygino. 42-ąją minutę „Stumbrą“ į priekį buvo išvedęs Alseny Bah, kuriam tai buvo pirmasis įvartis A lygoje.

Pergalę šeimininkams padovanojo 11 metrų baudinys, kurį 60-ąją minutę realizavo Marcosas Junioras.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)