Šiauliečių neišmušė iš vėžių tai, kad jau 22-ą sekundę svečių saugas Marius Papšys išvedė juos į priekį. Šeimininkai dar iki pertraukos rezultatą išlygino, kai 37 min. puikiu baudos smūgiu pasižymėjo Stjepanas Babičius, o antrajame kėlinyje varžovams atseikėjo ir dar du įvarčius – 3:1.

Kitame mače pirmenybių lyderis Vilniaus „Žalgiris“ savo stadione net 9:1 (2:1) sutriuškino autsaiderę Alytaus „Dainavą“, nors pirmo kėlinio pabaigoje, 45 min., rezultatas dar buvo lygus – 1:1.

Žalgiriečiams po du įvarčius pelnė Vaidas Šilėnas ir Andrius Velička, po vieną – Andrezinho, Andro Švrljuga, Rytis Leliūga ir Serge'as Sitsofe Nyuiadzi (iš 11 metrų baudinio). 89 min. kamuolį į savo vartus netyčia nukreipė svečių gynėjas Andrius Genevičius.

Rungtynės:

Šiaulių „Šiauliai“ 3 – 1 Klaipėdos „Atlantas“
1' [0 – 1] Marius Papšys
37' [1 – 1] Stjepan Babič
50' [2 – 1] Niko Tokič
76' [3 – 1] Dovydas Medžiaušis

Vilniaus „Žalgiris“ 9 – 1 Alytaus „Dainava“
18' [1 – 0] Andrezinho
34' [1 – 1] Domas Ivanauskas
45' [2 – 1] Rytis Leliūga
50' [3 – 1] Vaidas Šilėnas
62' [4 – 1] Andro Švrljuga
65' [5 – 1] Andrius Velička
71' [6 – 1] Vaidas Šilėnas
79' [7 – 1] Serge Sitsofe Nyuiadzi (11 m)
83' [8 – 1] Andrius Velička
89' [9 – 1] Andrius Genevičius (į savo vartus)