Rungtynes uostamiestyje aktyviau pradėjo „Atlantas“. Jau 2-ąją minutę „Tauro“ vartininko Edvino Gertmono budrumą smūgiu iš už baudos aikštelės ribų patikrino Marius Papšys. Tačiau netrukus „Tauras“ žaidimą išlygino ir kontratakuodamas ėmė grasinti varžovų vartams.

15-ąją min. sumaištį prie „Atlanto“ vartų sukėlė Jeanas Marie Amani, tačiau pasinaudoti situacija tauragiškiams nepavyko – nuo baudos aikštelės linijos į menkai apsaugotus vartus mušė Laimonas Trakšelis, bet kamuolys praskriejo greta virpsto. Dar po trijų minučių šansą turėjo Maksimas Lukaševičius, kuris, gavęs gerą Vytauto Dragūnevičiaus perdavimą iš kairiojo krašto, irgi nepataikė į vartų stačiakampį.

Žaidimo gijas į savo rankas klaipėdiečiai vėl perėmė kėlinio viduryje. 23-iąją min. atakuoti iš toli dar kartą pabandė M.Papšys, o netrukus „Tauro“ gynėjai blokavo Tado Eliošiaus smūgį iš baudos aikštelės vidurio ir nukreipė kamuolį į kampinį.

Įvartį „Atlantas“ įmušė 33-iąją min. T.Eliošius buvo pargriautas ant baudos aikštelės linijos, baudos smūgį klaipėdiečiai patikėjo Andriui Bartkui. Po šio futbolininko bandymo E.Gertmonas išleido kamuolį iš rankų, o rezultatyviausiam „Atlanto“ snaiperiui Evaldui Razuliui liko tik iš arti nukreipti jį į tuščių vartų tinklą.

Antrąją rungtynių pusę komandos pradėjo abipusiais išpuoliais. 47-ąją min. „Tauras“ gavo teisę atlikti baudos smūgį iš 17 metrų, o dar po minutės jau E.Gertmonui teko krapštyti kamuolį iš viršutinio vartų kampo po E.Razulio smūgio galva.

Vėliau situaciją kontroliavo klaipėdiečiai. 57-ąją min. iš toli pavojingai smūgiavo, bet į vartus nepataikė T.Eliošius. 65-ąją min. tas pats žaidėjas griuvo „Tauro“ baudos aikštelėje, bet teisėjo švilpuko, reiškiančio sprendimą skirti 11 metrų baudinį, neišgirdo.

Antrasis įvartis į „Tauro“ vartus krito dar po minutės. Marius Papšys paleido kamuolį į baudos aikštelę iš dešiniojo krašto, o tinklą jis atšoko nuo varžovų gynėjo Manto Lėkio. Tai buvo jau ketvirtas įvartis šiame „SMScredit.lt A lygos“ čempionate, kurį M.Lėkis įsimušė į savo vartus.

Po šio epizodo situacija nepasikeitė – „Atlantas“ šeimininkavo aikštėje, nors daug progų ir nekūrė. 76-ąją min. iš toli iššovė Andrius Bartkus, bet kamuolys nuskriejo virš skersinio.

Tauragiškiai varžovų aikštės pusėje lankėsi nedažnai. Bene vienintelis kartas, kai jiems pavyko sukurti įtampos židinį, buvo užfiksuotas 79-ąją min. Kamuolys tąsyk baudos aikštelės prieigose atsimušė į uostamiesčio komandos gynėjo Edgaro Žarskio ranką, bet baudos smūgiu naudos sau „Tauras“ išpešti nesugebėjo.

Galutinai į visus klausimus buvo atsakyta 82-ąją min. T.Eliošius tiksliu perdavimu išvedė vieną prieš vartus Andrių Urbšį, kuris varžovų nepagailėjo. 3:0 – galutinis rezultatas, leidęs „Atlantui“ sustiprinti savo antrąją poziciją turnyro lentelėje ir padidinti atotrūkį nuo persekiotojų – Panevėžio „Ekrano“ bei Marijampolės „Sūduvos“.

Rezultatas:

Klaipėdos „Atlantas“ 3 - 0 Tauragės „Tauras“
33' [1 - 0] Evaldas Razulis
67' [2 - 0] Mantas Lėkis (į savus vartus)
82' [3 - 0] Andrius Urbšys