A lygoje pirmauja trys komandos surinkę po 33 taškus. Prie lyderių trejeto priartėjo Marijampolės „Sūduva“. Dabar suvalkiečius nuo lyderių skiria vos trys taškai.

„Žalgiris“ namuose nesugebėjo įveikti „Šiaulių“. 70-ąją minutę po pozicinės gynėjų klaidos vienas prieš sostinės klubo vartininką iššoko Vaidas Viktoravičius ir nesunkiai pasiuntė kamuolį į vartus.

Išsigelbėti šeimininkai sugebėjo priešpaskutinę minutę, kai sumaištimi šiauliečių baudos aikštelėje pasinaudojo veteranas Igoris Morinas.

Daugiausiai dėmesio sulaukė mačas Panevėžyje, kur vietos „Ekranas“ priėmė čempionų titulą ginančius „FBK Kauno“ futbolininkus. Angelo Červenkovo auklėtiniai nesugebėjo iškovoti pergalės trečiose rungtynėse iš eilės, o nuo trečio iš eilės pralaimėjimo išsigelbėjo tik pačioje dvikovos pabaigoje.

Šiame mače panevėžiečiams vadovavo sporto direktoriaus pareigas einantis buvęs ilgametis treneris Virginijus Liubšys. Permainas išgyvenanti ekipa po Sergejaus Pogrebano (16 min.) ir Manto Savėno (83 min.) įvarčių du kartus pirmavo, tačiau kauniečiams abu kartus pavyko rezultatą išlyginti. Čempionų gretose pasižymėjo Rafaelis Ledesma (73 min.) ir Ričardas Beniušis (90 min.).

Čempionate pirmavęs „Vilnius“ apmaudžiai pralaimėjo Marijampolėje. Įspūdingą formą pastaruoju metu demonstruojanti „Sūduva“ nugalėjo 1:0, o pergalingą įvartį realizavęs 11m baudinį 61 minutę įmušė Willeras Oliveira.

Vakarų Lietuvos komandų „Šilutės“ ir Klaipėdos „Atlanto“ akistata baigėsi taikiai 1:1. Šilutiškiai po 44 minutę Gedimino Vičiaus pelnyto įvarčio pirmavo, tačiau 77 minutę Luka Aničičius rezultatą išlygino.

Žalgiris (Vilnius) - Šiauliai (Šiauliai) 1:1

70` Vaidas Viktoravičius (0:1)

89` Igoris Morinas (1:1)

Šilutė (Šilutė) - Atlantas (Klaipėda) 1:1

44` Gediminas Vičius (1:0)

77` Luka Aničičius (1:1)

Sūduva (Marijampolė) - Vilnius (Vilnius) 1:0

61` Willeras Oliveira (1:0, 11m)

Ekranas (Panevėžys) - FBK Kaunas (Kaunas) 2:2

16` Sergejus Pogrebanas (1:0)

73` Rafaelis Ledesma (1:1)

83` Mantas Savėnas (2:1)

90` Ričardas Beniušis (2:2)