Klaipėdiečiams nesėkmingai susiklostė jau pati rungtynių pradžia. Ketvirtąją minutę po “Tauro” atakos savo baudos aikštelėje ranka sužaidė “Atlanto” futbolininkas, o teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Mindaugas Grigalevičius.

Antrasis įvartis į aikštės šeimininkų vartus krito 20 minutę. Tauragiškiai įžaidė baudos smūgį ir iš toli kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Vitalijus Rečickis. “Atlantui” po kelių minučių rezultatą pavyko sušvelninti, kai kamuolį į savo vartus įsimušė Orestas Buitkus.

Tačiau dar pirmajame kėlinyje “Taurui” pavyko įmušti ir trečią kartą – kamuolį per vartininką permetė Regilio Seedorfas.

Antroje susitikimo pusėje ir toliau geriau žaidė svečiai. 53 minutę jų futbolininkas išbėgo vienas prieš vartininką, bet neįmušė. Po kelių minučių dešiniuoju atakos kraštu puikiai prasiveržęs M.Grigalevičius perdavė kamuolį Nikolajui Misiukui ir šis iš arti pasiuntė jį į vartų tinklą. Nors ir įtikinamai pirmavo, “Tauras” ir toliau atakavo bei turėjo keletą galimybių padidinti skirtumą.

Nepaisant to, 80 minutę rezultatą sušvelninti pavyko “Atlantui”. Po perdavimo iš kairiojo atakos krašto Rafaelis dos Santosas galva tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Jau paskutinėmis rungtynių sekundėmis vėl vos neįmušė tauragiškiai, bet pavojingos svečių atakos metu klaipėdiečių vartus išgelbėjo virpstas.

“Ekranas” sutriuškino “Kruoją”

Kitose šeštadienio rungtynėse Panevėžio “Ekranas” svečiuose 4:0 sutriuškino Pakruojo “Kruoją”.

Svečiai susitikimą pradėjo aktyviau ir jau 15 minutę išsiveržė į priekį. “Kruojos” baudos aikštelėje buvo nugriautas Arnas Ribokas, o Andrius Velička realizavo 11 metrų baudinį. Po kelių minučių kamuolys krito jau į “Ekrano” vartus, bet arbitras užfiksavo nuošalę.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko atkakli kova ir ekipos išėjo ilsėtis esant rezultatui 0:1.

Antroje susitikimo pusėje panevėžiečiai sukūrė nemažai pavojingų momentų ir įmušė dar tris įvarčius. 59 minutę po kampinio pasižymėjo Ignas Dedura, o 75 minutę labai gražų įvartį įmušė Marko Andjelkovičius.

“Kruojos” triuškinimą baigė Tadas Markevičius – puolėjas išbėgo vienas prieš varžovų vartininką ir pasiuntė kamuolį į tinklą - 4:0.

„Mažeikiai“ su „Kaunu“ sužaidė lygiosiomis

Mažeikiuose vietos „Mažeikiai“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su FBK „Kaunu“. Kauniečiai pagaliau įmušė pirmąjį įvartį ir pelnė pirmąjį tašką.

Iki pertraukos daugiau kontroliavo kamuolį aikštės šeimininkai, o svečiai kontratakavo.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai ir netrukus jie išsiveržė į priekį. 53 min. po baudos smūgio kamuolį į savo vartus nukreipė kaunietis Paulius Daukša.

66 minutę „Kaunui“ pavyko rezultatą išlyginti. Po baudos smūgio galva „Mažeikių“ vartininką nuginklavo gynėjas Andrius Sanajevas.

Po 10 minučių iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas „Mažeikių“ futbolininkas, ties aikštės viduriu nugriovęs besiveržiantį kaunietį.

Netrukus „Kaunas“ galėjo įmušti antrąjį įvartį, bet iš arti jų puolėjas smūgiavo virš vartų. Tad mačas baigėsi taikiai 1:1.

“Sūduva” svečiuose palaužė “Bangą”

Marijampolės “Sūduva” svečiuose 1:0 įveikė Gargždų “Bangą”. Pastarajai ekipai tai jau buvo antras pralaimėjimas iš eilės, o marijampoliečiai reabilitavosi po netikėtos nesėkmės mače su Pakruojo “Kruoja”.

Susitikimo metu kiek pranašiau žaidė “Sūduva”, bet didelės persvaros neturėjo. Vienintelis rungtynių įvartis buvo įmuštas antrajame kėlinyje. Aikštės šeimininkai prie marijampoliečių vartų sukūrė neblogą progą įmušti, bet svečiai tuoj pat atsakė pavojinga kontrataka. “Bangos” baudos aikštelėje be priežiūros paliktas Ričardas Beniušis gavo kamuolį ir pažeme pasiuntė jį į vartus.

“Sūduva” iškovojo jau penktąją pergalę čempionate ir tik tašku atsilieka nuo pirmaujančio Panevėžio “Ekrano”. Gargždiškiai patyrė trečiąją nesėkmę ir užima septintąją turnyro lentelės vietą.