Nuo pirmų rungtynių minučių „Ekranas“ užgulė varžovų vartus ir įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 11-ą minutę po legionieriaus Yani Urdinovo perdavimo iš krašto R. Radavičius galva kamuolį pasiuntė į vartus 1:0. Po įvarčio Panevėžio ekipa it toliau turėjo akivaizdžią teritorinę persvarą, o „Atlantas“ stengėsi esant progai kontratakuoti.

Po pertraukos vietoj Vitalijaus Kavaliausko aikštėje pasirodė Aurimas Vertelis, kuris dešiniame krašte varžovų gynėjams neleido ramiai atsikvėpti ir buvo labai aktyvus.

Antro kėlinio pradžioje pasižymėti galėjo Giedrius Tomkevčius, tačiau jo smūgis galva skriejo virš skersinio. Per kelias minutes ekraniečiai kėlė tris kampinius prie „Atlanto“ vartų ir jų spaudimas varžovams didėjo. 64 minutę greita „Ekrano“ ataka baigėsi M. Savėno įvarčiu - 2:0.

68-ą minutę aikštėje pasirodė Tadas Markevičius, 78-ą minutę A lygoje „Ekrano“ gretose debiutavo Dovydas Norvilas.

Besibaigiant mačui, per pridėtą teisėjo laiką, D. Norvilas pradėjo gražią „Ekrano“ ataką, ją pratęsė M. Savėnas, kuris kamuolį perdavė A. Veličkai, o šis iš keliolikos metrų tiksliai smūgiavo - 3:0.

„Ekrano“ futbolininkai surinko 21 tašką ir trim taškais aplenkė į trečią vietą nukritusią praėjusio sezono bronzos medalininkę Marijampolės „Sūduvą“, kuri svečiuose 1:2 (0:1) nusileido ketvirtoje pozicijoje likusiai Pakruojo „Kruojai“ (16 tšk.).

Abu įvarčius į svečių vartus įmušė Artūras Žulpa (24 ir 90+3 min.), o „Sūduvos“ komandoje įvarčiu pasižymėjo Nerijus Radžius (90+5 min.).

Antroje pozicijoje su 19 taškų šalies vicečempionas Vilniaus VMFD „Žalgiris“, šeštadienį laimėjęs prieš  Vilniaus REO ekipą 2:1. REO futbolininkai pirmavo 1:0 po Soslan Dzojevosmūgio 46-ą minutę. „Žalgirio“ škotas Calumas Elliotas 57-ą minutę santykį išlygino. 87-ą minutę kroatas Tomislavas Pekas įmušė antrą įvartį ir padėjo žalgiriečiams švęsti pergalę.

„Ekranas“ 3 - 0 „Atlantas“

11' Ramūnas Radavičius [1 - 0]
64' Mantas Savėnas [2 - 0]
90' Andrius Velička [3 - 0]

„Kruoja“ 2 - 1 „Sūduva“

24' Artūras Žulpa [1 - 0]
90+3' Artūras Žulpa [2 - 0]
90+5' Nerijus Radžius [2 - 1]

REO 1 - 2 „Žalgiris“

46' Soslan Dzojev [1 - 0]
57' Calum Elliot [1 - 1]
87' Tomislav Pek [1 - 2]