Dvikova tarp 2014-ųjų pasaulio futbolo čempionato finalininkių baigėsi lygiosiomis – 2:2.

Pirmajame kėlinyje vokiečiai į priekį išsiveržė po Serge Gnabry (16 min.) ir Kai Haverzto (22 min.) įvarčių.

Visgi Joachimo Lowo auklėtiniai po pertraukos paleido turėtą iniciatyvą ir pranašumą išbarstė. 66 min. gražų įvartį galva po Marco Acunos perdavimo įmušė Lucas Alario.

85 min. po to paties L. Alario perdavimo pusiausvyrą atstatė Lucas Ocamposas.

Argentinos rinktinė vertėsi be ryškiausios savo žvaigždės Lionelio Messi.

Vokiečiai į vartus smūgiavo 13 kartų, o argentiniečiai - 11. Tiesa, kamuolį ilgiau kontroliavo Argentinos futbolininkai (55-45 proc.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)