Du kartus vijosi

Dvikova Rolando Čepkausko treniruojamai merginų U-17 rinktinei susiklostė nelengvai. Du kartus jos buvo priverstos vytis varžoves. Baigiantis pirmajam kėliniui iš 11 metrų baudinio pasižymėjo latvė Sandra Voitāne.

Po pertraukos Lietuvos U-17 komandos kapitonė Anika Kyžaitė rezultatą išlygino, bet netrukus teisėjas iš Latvijos dar kartą paskyrė 11 metrų baudinį, kurį vėl sėkmingai realizavo S. Voitāne ir vėl išvedė šeimininkes į priekį.

Visgi baigiantis rungtynėms savo žodį tarė Liucija Vaitukaitytė. Ji išlygino rezultatą ir suteikus dar vieną šansą Lietuvos ekipai.

Baudinių serijoje geriau sekėsi lietuvaitėms, kurios penkis kartus tiksliai smūgiavo į latvių vartus, o šeimininkės atsakė 3 tiksliais smūgiais.

Lietuvos merginų U-17 rinktinė po ilgos pertraukos iškovojo Baltijos taurę, antroji vieta atiteko latvėms, trečios – estės.

Neatsilaikė ir prieš latves

Kur kas prasčiau Baltijos taurės varžybose sekėsi Lietuvos merginų U-19 rinktinei, kuri pralaimėjo visas žaistas rungtynes, o paskutinę turnyro dieną 1:4 nusileido ir šeimininkėms latvėms.

Lietuvaitėms paguodos įvartį antrojo kėlinio pabaigoje pelnė kapitonė Greta Guižauskaitė.

Baltijos merginų U-19 taurė atiteko Azerbaidžano atstovėms. Jos paskutinę turnyro dieną rezultatu 5:0 pranoko estes. Trečios liko latvės, ketvirtos – lietuvaitės.