Kaune vykstančiose C grupės varžybose antrą pergalę iškovojo Portugalijos rinktinė. Portugalai nesutiko jokio didesnio pasipriešinimo ir po dviejų kėlinių triumfavo 7:0 žaisdami su Saliamono salų futbolininkais.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Andre, po vieną – Fabio Cecilio, Ricardinho, Erickas ir Pany.

Pirmoje C grupės dvikovoje Portugalijos atstovai 4:1 įveikė Tailando nacionalinę ekipą. Pastaroji ketvirtadienį sužaidė lygiosiomis 1:1 su Maroko futbolininkais.

Po įvartį rinktinėms pelnė Jirawatas Sornwichianas (Tailandas) ir Youssefas Jouadas (Marokas).

Standings provided by SofaScore LiveScore

D grupėje pirmą pergalę iškovojo Vietnamo rinktinė, 3:2 nugalėjusi antrą pralaimėjimą turnyre patyrusią Panamą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Doanas Phatas Chau, Mihas Tri Nguyenas ir Vanas Hieu Nguyenas. Panamos ekipoje pasižymėjo abu įvarčius mušęs Abdielis Castrellonas.

Intriguojančioje D grupės favoritų dvikovoje Brazilija 4:0 įveikė čekus.

Pirmajame kėlinyje nė vienai rinktinei nepavyko pelnyti įvarčio, tačiau antrajame ledus pralaužę brazilai, džiaugėsi įtikinama pergale.

Nugalėtojams 2 įvarčius pelnė Ferrao, po įvartį - Rdrogo ir Marlonas.

Rugsėjo 12 dieną prasidėjęs ir Lietuvoje vykstantis FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas baigsis spalio 3 dieną.