„Red Bull“ ekipos vokietis užėmė antrą vietą, nuo nugalėtojo atsilikęs vos 0.055 sekundėmis.

Dėl stipraus lietaus kvalifikacija buvo nukelta beveik valandai. Prasidėjus važiavimams sportininkai keletą kartų buvo priversti grįžti į techninę aptarnavimo zoną dėl sesijų stabdymų.

„Ferrari“ komandos lenktynininkai Fernando Alonso ir Kimi Raikkonenas kvalifikacijoje užėmė atitinkamai 4-ą ir 6-ą vietas. Tarp jų įsiterpė Danielis Ricciardo„Red Bull“.

Septinta pozicija atiteko „Force India“ ekipos pilotui Nico Hulkenbergui. Australijoje antrąją vietą užėmęs Kevinas Magnussenas („McLaren“) Sepange startuos 8-as. Visgi jaunajam danui pavyko pranokti labiau patyrusį komandos draugą Jensoną Buttoną, kuris užėmė 10-ą vietą.

Kvalifikacijoje avariją patyrė Marcusas Ericssonas, viename iš trasos posūkių nesuvaldęs „Caterham“ bolido.

Didesnių incidentų pilotams pavyko išvengti, nors, pasak L. Hamiltono, sąlygos vairavimui buvo itin sudėtingos.

„Nežinojau kur stabdyti, nemačiau nei posūkių, nei kas dedasi aplinkui. Buvo tikrai labai sunku. Visgi esu labai laimingas, savaitgalis kol kas nuostabus.“

Malaizijos GP lenktynės prasidės sekmadienį 11.00 val. Lietuvos laiku.