Yra tvirtinama, kad visos šio sandorio detalės buvo aptartos Abu Dabio lenktynių savaitgalio metu. Sprendžiant iš visko, derybose su „Renault“ dalyvavo ir „CVC Capital Partners“ vadovas Donaldas Mackenzie. Jis buvo Abu Dabyje ir ilgai kalbėjosi su „Renault Sport F1“ vykdomuoju direktoriumi Cyrilu Abiteboulu, o taip pat su šios kompanijos sporto padalinio prezidentu Jerome Strollu.

Pagal šaltinių, artimų Bernie Ecclestone'o aplinkai, informaciją, pirkdama „Lotus“, prancūzų automobilių kompanija gaus istorinės gamyklinės komandos statusą, greta „Ferrari“, „Mercedes“, „Williams“, „McLaren“ ir „Red Bull“. Todėl jai priklausys ir papildomos piniginės išmokos iš FOM pusės.

Kol kas tikslai neaišku, kokių kadrinių pasikeitimų bus naujoje komandos struktūroje. Pagal „RMC Sport“ informaciją, komandos sporto direktoriaus pareigas užims Frederickas Wasseris, dabartinės GP2 komandos ART vadovas, bet apie tai bus pranešta kur kas vėliau. Darbui „Lotus“ komandoje bus pasitelktas ir keturiskart pasaulio čempionas Alainas Prostas, kuris kartu yra ir „Renault“ prekės ženklo ambasadorius.

Be to, Abu Dabyje buvo suderintas ir kontraktas dėl „Renault“ jėgainių tiekimo „Red Bull“ komandai 2016 metais. Ši komanda kitąmet toliau bendradarbiaus su prancūzų variklių specialistais, tačiau visai gali būti, kad jėgos agregatus jie gaus „TAG Heuer“ arba „Nissan“ pavadinimais.

Daugiau F-1 naujienų skaitykite čia.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės