Danielis Ricciardo ir Danijilas Kviatas praėjusį savaitgalį Monzoje (Italija) buvo ne kartą nubausti už tai, jog jų boliduose buvo keičiami varikliai. Vienas iš naujai sumontuotų variklių sugedo šeštadienį vykusių treniruočių metu. Tad D. Ricciardo bolide buvo sumontuotas septintasis motoras.

„Mums trūksta variklių. Nebėra naujų, nepanaudotų. Manau, kad dar turime du. Tačiau jei dar vienas suges, gamykloje jie turės pradėti gaminti naujus“, – sakė „Red Bull“ pilotas D. Ricciardo.

„Renault“ atstovas spaudai pareiškė, kad gamintojas turi užtektinai atsarginių, tad nei „Red Bull“, nei „Toro Rosso“ ekipai variklių iki sezono galo tikrai nepritrūks.

Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad Monzoje variklis „Red Bull“ bolide sugedo dėl aušinimo angoje esančio elemento kaltės. „Renault“ kol kas nežino ar pavyks sugedusį motorą suremontuoti ir dar bent kartą panaudoti likusiose sezono lenktynėse.

Paprašytas pakomentuoti situaciją, „Red Bull“ vadovas pasakė Christianas Horneris sakė, kad „D. Ricciardo dar turi vieną variklį su trupučiu, o D. Kviatas – du variklius su trupučiu“. Britas pridūrė, kad „truputis“ šiuo atveju reiškia kilometražą, kurį dar būtų galima įveikti su jau ne kartą naudotais motorais.

Daugiau F-1 naujienų skaitykite čia.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės