Kaip ir buvo laukiama, „Formulės-1“ sporto direktoriaus pareigos atiteko Rossui Brawnui, o F-1 komercijos direktoriumi tapo analogišką postą ESPN užėmęs Seanas Bratchesas, o vykdomuoju direktoriumi tapo Chase'as Carey.

„Sugrįžti į „Formulę-1“ yra fantastiška. Aš su džiaugsmu iki šiol konsultavau „Liberty Media“ pastaraisiais mėnesiais ir dabar įtemptai dirbsiu komandoje su Seanu ir kitais mūsų komandos nariais, kad padėčiau vystyti šį sportą.

Mes turime beprecedentę galimybę bendradarbiauti su komandomis ir lenktynių organizatoriais ir sieksime surasti geriausius sprendimus visai „Formulei-1“ ir kas dar svarbiau, aistruoliams“, – sakė sporto direktorius R. Brawnas.

„Aš džiaugiuosi, kad Rossas galėjo sugrįžti į „Formulę-1“. Jis buvo 40 metų šiame sporte ir daug pasitarnavo visų komandų, kuriose jis dirbo, progresui. Man labai daug padėjo jo gilios techninės žinios, patirtis ir eksperto nuomonė“, – pabrėžė vykdomasis direktorius C. Carey.

„Aš su jauduliu prisijungiu prie „Formulės-1“ komandos ir tikiuosi, kad mums pavyks toliau auginti šį nuostabų sportą. „Formulė-1“ yra viena iš unikaliausių sporto šakų su didelėmis galimybėmis ir perspektyva augti. Aš laukiu darbų su rėmėjais, lenktynių organizatoriais ir TV kompanijomis, kad kartu galėtumėme sukurti kitos kartos skaitmenines technologijas, o tuo būtų patenkinti kuo didesnės F-1 auditorijos lūkesčiai“, - teigė komercijos direktorius S. Bratchesas.

Daugiau F-1 naujienų skaitykite čia.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės