- Ar esate patenkintas pasiektu rezultatu?

- Taip, lenktynės buvo pozityvios. Nemanau, kad komanda tikėjosi uždirbti taškų šioje trasoje. Lenktynės susiklostė gerai mums, tik gaila, kad trūko greičio tiesiosiose, norint aplenkti varžovus. Apskritai, aš patenkintas užima 8 vieta.

- Bet komanda nesitikėjo tokio aukšto rezultato?

- Tikrai. Trasa Spielberge – viena iš sudėtingiausių mums, bet aš esu patenkintas automobilio darbu ir jaučiau malonumą dalyvaudamas kovose. Džiaugiuosi užimta aukšta vieta.

- Kova su Pastoru Maldonado išėjo labai įdomi...

- Taip, kova buvo gera. Gaila, kad dėl Danijilo Kviato aš praradau keletą sekundžių. Gali būti, jog būtent jų man neužteko užimti 7 vietą finiše. Buvo taip, kaip buvo – lenkimas buvo išties įspūdingas, jaučiau malonumą kovodamas trasoje.

- Starto-finišo tiesiojoje Pastoras dėl jūsų vos neprarado automobilio...

- Aš to nemačiau, nes buvau susikoncentravęs ties tuo, kad aš pats neprarasčiau savojo... (juokiasi)

- Galiausiai jūs atsidūrėte už trasos ribų pirmajame posūkyje.

- Taip, kadangi padangos tuo metu visai nelaikė. Aš bandžiau sulaikyti varžovą, kuris turėjo nemažą greičio persvarą tiesiojoje. Man teko stabdyti vėliau nei įprasta, o tai padidino apkrovas padangoms – lenktynių pabaigoje mano padangos jau visai nedirbo kaip reikia.

- Sakėte, kad praradote keletą sekundžių dėl D. Kviato. Ar tarp „Red Bull“ ir „Toro Rosso“ komandų nėra bendro susitarimo, kaip elgtis panašiais atvejais?

- Paprastai viskas pasibaigia tuo, kad mes pasižadame netrukdyti vienas kitam.

- Ar jūs neprašėte komandos, kad jis praleistų jus į priekį?

- Ne.

- Dėl Austrijoje pasiekto rezultato, jūs asmeninėje įskaitoje aplenkėte kolegą Carlosą Sainzą. Jūs abu esate pasaulio čempionato debiutantai, kiek šie rezultatai yra svarbūs jums?

- Aš stengiuosi koncentruotis ties savo rezultatais ir kiekvienose lenktynėse bandau iškovoti kiek įmanoma geresnę vietą.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės