Paskutinėje važiavimų dalyje V. Bottas komandos draugą L. Hamiltoną pranoko vos 0,023 sek. Tuo tarpu S. Vettelis ekipos draugą Charlesesą Leclercą aplenkė vos 0,017 sek.

Važiavimų pabaigoje nepasisekė „Red Bull“ atstovui Maxui Verstappenui. Pastarąjį apšilimo rate aplenkė S. Vettelis. Tuo tarpu olandas nespėjo laiku kirsti starto/finišo linijos, tad nepasinaudojo proga įveikti dar vieno greito rato. Sportininkas liko penktoje vietoje, puse sekundės atsilikęs nuo V. Botto , bet daugiau nei 0,8 sek. aplenkęs komandos draugą Pierre‘ą Gasly.

Paskutinei važiavimų daliai Danielis Ricciardo turėjo tik vieną minkštų padangų komplektą ir jį panaudojo tinkamai. Australas greičiu pranoko komandos draugą Nico Hulkenbergą ir iškovojo septintą startinę poziciją.

Laiku trasoje nepasirodę „Haas“ lenktynininkai taip ir neužfiksavo rezultato, tad liko dešimtuko gale.

Rezultato šeštadienį neužfiksavo „Alfa Romeo“ pilotas Antonio Giovinazzi. Spėjama, kad sportininkas susidūrė su variklio problemomis. Tuo metu avariją treniruočių metu patyręs Alexas Albonas kvalifikacijoje nedalyvavo.

1. Valtteri Bottas (Mercedes) 1:31.547

2. Lewisas Hamiltonas (Mercedes) 1:31.570

3. Sebastianas Vettelis (Ferrari) 1:31.848

4. Charlesas Leclercas (Ferrari) 1:31.865

5. Maxas Verstappenas (Red Bull) 1:32.089

6. Pierre'as Gasly (Red Bull) 1:32.930

7. Danielis Ricciardo (Renault) 1:32.958

8. Nico Hulkenbergas (Renault) 1:32.962