Praeitų metų gruodžio mėnesį FIA paskelbė kvietimą į konkursą, skirtą norintiems nuo 2015 ar 2016 metų dalyvauti F-1. Paraiškos turėjo būti pristatytos iki šių metų vasario 10 dienos, o sprendimai priimti iki vasario 28-osios.

Sausį G. Haasas patvirtino, kad „Haas Racing“ atsiliepė į FIA kvietimą. Manoma, kad buvęs „HRT“ ekipos vadovas Colinas Kollesas taip pat pateikė paraišką.

Paskutinį kartą naujos ekipos į formulę buvo priimtos 2010 metais. Tarp jų buvo ir „Haas CNC Racing“, kuri vėliau buvo pripažinta netinkama lenktyniauti. Žiniasklaida pranešimai rodė, kad G. Haasas kartu su buvusiu „Red Bull“ bei „Jaguar“ techniniu direktoriumi Guentheriu Steineriu dirba prie naujo projekto.

Kitos dvi ekipos, pakviestos 2010-aisiais buvo „Caterham“ ir „Marussia“. Šios komandos vis dar dalyvauja F-1 ir vis dar nėra iškovojusios taškų.

Nuo 1950 metų, kai buvo įkurta F-1, dešimtys komandų yra atsiradę ir išnykę. Ir kai kurių dabar lenktyniaujančių ekipų finansinė padėtis kelia nerimą.

„Sauber“ ir „Lotus“ turėjo finansinių problemų pernai, kurios kelia grėsmę šių ekipų ateičiai. Tuo tarpu komandos savininkas Tony Fernandesas prieš 2014 m. sezoną įspėjo „Caterham“, jog ši turėtų pasitempti: „Nemanau, kad mes turėtume tęsti, jei jau esame nugalėti. Po penkių metų nė vieno taško. Visi turi kantrybės ribas.“

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės