Apie tai, kad amerikiečių ekipa pasirašys sutartį su meksikiečiu seniai buvo žinoma. Iki šiol buvo laukiama tik oficialaus patvirtinimo. E. Gutierrezas kitais metais „Haas“ komandos garbę gins kartu su Romainu Grosjeanu.

„Esu labai laimingas galėdamas pasidalinti su jumis šiomis naujienomis. Prireikė nemažai laiko tam, kad galėtume apie tai oficialiai paskelbti“, – sakė E. Gutierrezas.

„Esu dėkingas Gene, kuris išreiškė pasitikėjimą mano potencialu ir mano, kad galiu stipriai prisidėti prie šios komandos. Manau, jog kartu galime pasiekti puikių rezultatų.“

„Kiekvienas savaitgalis man darosi vis ilgesnis ir ilgesnis kadangi negaliu sulaukti tos akimirkos, kai vėl sėsiu į automobilį. Nekantriai laukiu kada vėl galėsiu lenktyniauti. Tačiau šie metai buvo vieni geriausių mano karjeroje.“

2010 m. E. Gutierrezas tapo GP3 čempionu ir po tu dvejus metus praleido GP2 čempionate, kuriame 2012 m. užėmė trečią vietą lenktynininkų įskaitoje.

Vėliau meksikietis debiutavo „Formulės-1“ čempionate, kuriame gindamas „Sauber“ ekipos garbę per du metus iškovojo tik šešis taškus.

2016 m. F-1 komandų pilotų sudėtys:

„Williams“: Valtteri Bottas, Felipe Massa.

„Force India“: Sergio Perezas, Nico Hulkenbergas.

„Lotus“: Pastoras Maldonado, Jolyonas Palmeris.

„Sauber“: Felipe Nasras, Marcusas Ericssonas.

„Manor“: nepaskelbta.

Daugiau F-1 naujienų skaitykite čia.