„Tą patį galima pasakyti ir apie mano kompaniją. Po kelerių metų aš nebebūsiu tinkamas vadovauti „Ferrari“. Kitas žmogus užims mano vietą. Bernie aš ne kartą esu sakęs, jog vieno žmogaus šou šiame gyvenime baigėsi. Reikia suburti komandą aplink save. Privalome žiūrėti į priekį ir būti pozityviai nusiteikę. Anksčiau ar vėliau kažkas pakeis ne tik mane, bet ir Bernie“.

L. di Montezemolo ragina gerai pagalvoti apie šalis, kuriose rengiamos „Formulės-1“ varžybos. Italo teigimu, kai kuriose iš jų stokojama aistros ir susidomėjimo sportu.

„Buvau sužavėtas, kai prieš trejus metus mane pakvietė paskelbti Le Mano varžybų startą. Tai buvo puikus vakarėlis. Tuo tarpu jei apsilankai kai kuriose trasose, kur rengiamos F-1 varžybos, jautiesi lyg dykumoje. Manote, jog tai yra gerai, kad lenktyniaujame ten, kur aplinkui nieko nėra? Be publikos, fanų, vėliavų ir aistros, tai tik šaltis. Man tai nepatinka“.

„Sakykime, jog jūs turite 20 metų merginą. Naudodamiesi pigių oro linijų paslaugomis, jūs su ja galite apkeliauti visą pasaulį. Tai jums kainuos mažiau nei savaitgalis Monzos trasoje, kuomet vyksta F-1 varžybos. Bernie nepatinka, kai aš jam tai sakau. Tačiau taip neturėtų būti“.

„Šiuolaikinis pasaulis stipriai pasikeitė. „Ferrari“ nori ir ateityje vaidinti svarbų vaidmenį. Atsižvelgiant į šiemet trasoje vykusias kovas bei tai, jog vėl buvo surengtos varžybos JAV, šis sezonas buvo tikrai geras“.

„Privalome galvoti apie ateitį. Svarbius sprendimus reikia priiminėti tada, kai sekasi. Priešingu atveju, juos teks priiminėti tada, kai nesiseks. O tai nėra gerai. Artėjame prie to, jog atversime naują puslapį „Formulės-1“ istorijoje. Bernie puikiai padirbėjo, tačiau turime judėti toliau į priekį“.

L. di Montezemolo teigimu, jei Vokietijos prokurorai pateiks kaltinimus B. Ecclestone‘ui dėl kyšio davimo, britas bus priverstas trauktis iš užimamo posto.

„Visų pirma tikiuosi, jog dėl Bernie ir „Formulės-1“ nieko blogo nenutiks. Jei vis dėl to Bernie bus pateikti kaltinimai, F-1 labui jis pirmasis turės trauktis iš užimamo posto. Visa tai gali pakenkti „Formulei-1“.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės