Antroje vietoje finišavo „Ferrari“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis, kuris nesugebėjo pasipriešinti lenktynių nugalėtojui. Aukštoje trečioje vietoje finišo liniją kirto „Force India“ pilotas Sergio Perezas. Meksikietis būtų galėjęs labiau paspausti S. Vettelį, tačiau turėjo startuoti penkiomis pozicijomis žemiau – iš septintos, dėl greičių dėžės keitimo.

Ketvirtoje vietoje liko antrasis „Ferrari“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas, kuris gavo penkių sekundžių baudą už įvažiavimo į techninio aptarnavimo zoną linijos kirtimą. Be to, lenktynių pabaigoje suomio bolidas turėjo techninių problemų.

Tik penktoje vietoje lenktynes užbaigė Lewisas Hamiltonas. Nors britas gana greitai pakilo iki penktos vietos, tačiau visas lenktynes bandė išspręsti technines problemas. L. Hamiltonas buvo labai piktas, jog komanda negalėjo padėti jų išspręsti dėl radijo pokalbių draudimo.

Šeštoje vietoje liko Valtteri Bottas iš „Williams“, o už jo finišavo abu „Red Bull“ pilotai Danielis Ricciardo ir Maxas Verstappenas. Devintas buvo antrasis „Force India“ lenktynininkas Nico Hulkenbergas, kuris tik paskutiniuose ratuose nusileido „Red Bull“ porai. O dešimtuką užbaigė Felipe Massa iš „Williams“.

Nors daugelis lenktynėse tikėjosi išvysti daug avarijų ir bent kelias saugos automobilio fazes, to nepamatė, nes lenktynininkai, skirtingai nuo treniruočių ir kvalifikacijos, mažai klydo ir elgėsi trasoje korektiškai.

Greičiausią ratą Europos GP lenktynėse įveikė lenktynėse nugalėjęs N. Rosbergas. „Mercedes“ pilotas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. ir 46.485 sek. važiuodamas vidutiniu 202.946 km/val. greičiu.

Geriausias vokiečio rezultatas buvo 0.337 sek. geresnis nei komandos draugo L. Hamiltono, kuris visas lenktynes kovojo su bolidą kankinusiomis techninėmis problemomis.