25-erių „Red Bull“ pilotas užtikrintai dominavo Belgijos GP, nors startavo tik iš šeštos pozicijos. Penktadienį jis laimėjo kvalifikaciją, bet dėl greičių dėžės keitimo buvo nubaustas penkių starto pozicijų bauda.

Į pirmą poziciją M. Verstappenas pakilo nuvažiavus vos 17 ratų. 22 sekundėmis atsiliko ir antras finišavo olando komandos draugas Sergio Perezas, trečias – Charlesas Leclercas („Ferrari“).

Kitas „Ferrari“ lenktynininkas Carlosas Sainzas nuo pirmųjų rato turėjo bėdų su technika ir ilgą laiką vilkosi paskutinėje vietoje, kol nusprendė pasitraukti.

Greičiausią ratą lenktynių pabaigoje įveikęs Lewisas Hamiltonas finišą pasiekė ketvirtas.

Šį sezoną M. Verstappenui tai – jau dešimtoji pergalė ir aštuntoji iš eilės. Pagal pastarąjį rodiklį jis pakilo į antrą rekordininkų poziciją. Olandas aplenkė Alberto Ascari, Nico Rosbergą ir Michaelą Schumacherį, laimėjusius po 7 etapus iš eilės. Lyderiu išlieka kitas vokietis Sebastianas Vettelis, kuris 2013 m. triumfavo 9 etapuose iš eilės.

„Formulės 1“ sezone dabar skelbiama vasaros pertrauka – iki rugpjūčio 27 d.

M. Verstappenas toliau dominuoja čempionate – turi 314 taškų, antras – S. Perezas (189), trečias – Fernando Alonso (149).