Primename, kad britų milijardierius yra įtariamas buvusio „BayernLB“ vyriausiojo rizikos valdytojo Gerhardo Gribkowsky papirkimu. Funkcionierius mokėjimo pastarajam neginčija, tačiau tvirtina, kad buvo šantažuojamas ir pinigus pervedė tam, kad šis neskųstų jo Didžiosios Britanijos mokesčių tarnybai.

Nagrinėjant aštuonerių su puse metų laisvės atėmimo bausme vėliau nubausto G. Gribkowsky bylą, tuo tarpu, Vokietijos prokurorai teigė, kad B. Ecclestone'as bankininkui pervedė 44 mln. JAV dolerių už tai, kad šis „BayernLB“ valdytas „Formulės-1“ komercijos teisių kompanijos akcijas parduotų parankiam funkcionieriui pirkėjui – privataus kapitalo fondui CVC, kuris vėliau ir tapo sporto valdytoju.

„Jei vokiečiai imsis manęs, jie (CVC – red. past.) greičiausiai bus priversti manęs atsikratyti. Manau, kad akivaizdu, kas bus, jei atsidursiu už grotų“, – britų „The Sunday Telegraph“ pripažino B. Ecclestone'as, kuriam, manoma, gali grėsti net dešimties metų laisvės atėmimo bausmė bei milžiniškas finansinis ieškinys.

Tiesa, funkcionierius dar kartą pažymėjo, kad visais kitais atžvilgiais CVC yra patenkinta jo darbu ir kitomis aplinkybėmis nebandytų jo išstumti iš užimamų pareigų, nors ir patvirtino, kad kompanija po truputį ieško jam įpėdinio.

Apie tai, kad „Formulė-1“ jau artimiausioje ateityje gali sulaukti naujo vadovo, visai neseniai kalbėjo ir „Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo.

„Jei vis dėl to Bernie bus pateikti kaltinimai, F-1 labui jis pirmasis turės trauktis iš užimamo posto. Visa tai gali pakenkti „Formulei-1“, – tuomet sakė italas.

82 m. amžiaus B. Ecclestone'as „Formulės-1“ komercijos teisių valdytojo pareigas viena ar kita forma eina jau daugiau nei trisdešimt metų.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės