Vieno sporto vadovų nuomone, būtų ne taip jau blogai, jei šiemet čempionatą laimėtų „Ferrari“ komanda ir jos lyderis Fernando Alonso.

„Kalbant apie F. Alonso, po trejų metų „Red Bull“ dominavimo būtų neblogai, jei sporto viršūnėje įvyktų pokyčių, galbūt ir vėl į priekį išsiveržiant „Ferrari“, – interviu italų „Corriere della Sera“ pareiškė B. Ecclestone’as.

Kartu milijardierius stojo į S. Vettelio gynybą. Pasak ilgamečio šio sporto veterano, jaunasis vokietis nusipelnė iškovotų titulų, o ne lengvai juos gavo vairuodamas patį greičiausią automobilį.

„Jie nusipelnė ir vėl laimėti lenktynininkų bei konstruktorių čempionatus. <…> Vettelis yra tikras čempionas, tačiau jis vis dar jaunas ir turi kur tobulėti charakterio bei asmenybės prasme“.

B. Ecclestone'as pažymėjo nesureikšminantis „Ferrari“ prezidento Luca di Montezemolo pasisakymų, esą jam dėl garbaus amžiaus jau reikėtų trauktis iš užimamų pareigų.

„L.di Montezemolo vis dar yra mano draugas. Esu tikras, kad jis apie mano amžių ir sugebėjimus dirbti tikrai nenorėjo taip išsireikšti, kaip buvo cituojamas“, – pareiškė 82 m. amžiaus sporto valdytojas.

„Nepykstu – tai tik politiniai žaidimai“, – pridūrė verslininkas, pažymėdamas besitikintis išlikti lenktynėse dar daug metų.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės