„Aš buvau šokiruotas šios naujienos, kaip ir visi kiti. Vakar aš vakarieniavau su Toto Wolffu, bet jis man šia tema negalėjo nieko pasakyti, – pareiškė B. Ecclestone'as, nuspėdamas, kodėl Nico žengė tokį drastišką žingsnį. – Rosbergui paprasčiausiai reikia daugiau laisvo laiko, kad galėtų leisti pinigus – štai ir viskas.

„Mercedes“ kol kas nenusprendė, kas užims Rosbergo vietą. Tarp kandidatų yra minimi Pascalis Wehrleinas, Fernandos Alonso ir Sebastianas Vettelis.

B. Ecclestone'as mano, kad būtų labai protinga pakvieti Maxą Verstappeną, tačiau to tikrai nebus. Komentuodamas galimą Alonso perėjimą į „Mercedes“, jis tęsė: „Aš spėju, jog tai tikrai gali įvykti, bet pažiūrėsime. Dabar „McLaren“ turi naują vadovybę. Gali būti, kad Alonso jau atsibodo ši komanda, o pati „McLaren“ pavargo dirbti su Fernando.

Kai dėl Sebastiano Vettelio, tai aš abejoju, ar jis eis į „Mercedes“. Nemanau, kad jis norėtų lenktyniauti vienoje komandoje su Lewisu Hamiltonu“.

Daugiau F-1 naujienų skaitykite čia.

Susiję straipsniai
„Mercedes“ turi tris variantus

Pradedant nuo praėjusio penktadienio, „Mercedes“ komandos vadovui Toto Wolffui tenka atsakinėti į vieną ir tą patį klausimą – kas pakeis kar...

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės