„Apibendrindamas teismo pabaigą, galiu pasakyti, kad pastarieji trys su puse metų (laikas skaičiuojamas nuo bylos prieš G. Gribkowsky iškėlimo) buvo streso, nervų, skraidymų ir posėdžių su advokatais metas ir vienas Dievas težino kas dar“, - sakė B. Ecclestone‘as.

„Bylos nagrinėjimas Miunchene vykdavo du kartus per savaitę ir tai turėjo tęstis iki spalio pabaigos. Kai jūs bandote valdyti didelį verslą, ne taip paprasta spręsti įvairius klausimus, ypač jei reikia turėti reikalų su juristais. Galiausiai tai, kas įvyko Vokietijos teisme, yra gerai ir blogai vienu metu. Gerai, kad teismas mane vienokiu ar kitokiu būdu išteisino, bet jie ir neturėjo jokių svarių įrodymų prieš mane. Todėl aš pasielgiau ne pačiu protingiausiu būdu, kai būtent taip nutariau sureguliuoti šį reikalą. Mat aš turėjau tartis ne su teisėju, o su prokuroru“, - teigė „Formulės-1“ komercinių teisių valdytojas.

„Bet kuriuo atveju viskas baigėsi, todėl viskas normalu ir aš patenkintas rezultatu. Dabar aš galiu užsiiminėti tik tuo, ką geriausiai moku – valdyti „Formulę-1“. Dar trys mėnesiai teismo posėdžių būtų virtę tikru košmaru. Man dabar jau tekdavo dirbti per laisvadienius, kad kompensuočiau per savaitę prarastą laiką. Aš ypatingai to neakcentuočiau, bet visas procesas, tikėtina, paliko negatyvų atspalvį“, - pabrėžė B. Ecclestone‘as.

Daugiau F-1 naujienų skaitykite čia.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės