Dauguma specialistų prognozuoja, kad Bahreine vėl vyks įnirtinga kova tarp „Mercedes“ ir „Ferrari“ pilotų. Šios šalies trasa itin palanki „Ferrari“ ekipai, kuri nusileido pagrindiniams varžovams pirmame etape Australijoje.

Tada nugalėjo vokietis Nico Rosbergas, antras liko britas Lewisas Hamiltonas, o turėjęs šansų laimėti lenktynes „Ferarri“ atstovas vokietis Sebastianas Vettelis buvo tik trečias. Buvęs „Formulės-1“ pilotas kolumbietis Juanas Pablo Montoya mano, kad šį sezoną S. Vettelis gali tapti čempionu.

Vienas „Mercedes“ vadovų Toto Wolffas mano, kad Bahreine kovoti su „Ferarri“ lenktynininkais bus dar sunkiau.

Tiesa, pernai čia nugalėjo L. Hamiltonas, o N. Rosbergas finišavo trečias. Bahreine, kur lenktynės vyksta nuo 2004 metų, keturis kartus triumfavo „Ferrari“ komanda, trissyk laimėjo Fernando Alonso. L. Hamiltonas ir S. Vettelis šioje šalyje visus varžovus aplenkė po du kartus. Pirmame etape prieš 12 metų greičiausias buvo legendinis vokietis Michaelis Schumacheris.

F. Alonso, dabar atstovaujantis „McLaren“ ekipai, dėl praėjusiame etape patirtos avarijos šį savaitgalį lenktynėse nedalyvaus. Jam sulaužyti keli šonkauliai. F. Alonso gali praleisti ir trečią etapą, kuris vyks balandžio 17-ą Šanchajuje (Kinija).

Bahreine net kelios komandos žada pateikti techninių naujovių. Sakhiro trasoje pilotams reikės įveikti 308 km 405 m distanciją. Vieno rato ilgis – 5 km 412 m. Visas tris dienas prognozuojama 23-25 laipsnių šiluma. Lietaus tikimybė lygi nuliui, bet bus stiprokas vėjas.