45-erių motociklininkas Gintautas Igaris sudėtingą distanciją įveikė per 3 val. 42 min. 56 sek. ir etape užėmė 106-ą, o bendroje įskaitoje pakilo į 104-ą iš 119-os pozicijos, kurioje buvo po pirmos maratono dienos.

Pirmauja ispanas Joanas Barreda Bortas su „Husqvarna“ (3 val. 24 min. 11 sek.). Lietuvis, važiuojantis „Yamaha WR450F“ motociklu (4 val. 37 min. 06 sek.), nuo lyderio atsilieka 1 val. 12:55 min.

Kurį laiką tarp lyderių važiavo ir praėjusių metų Dakaro ralio nugalėtojas Cyrilas Despres. Deja, sportininkas vėliau prarado laiko ir finišavo dvyliktas. Prancūzas bendroje įskaitoje išlieka penktoje vietoje ir nuo lyderiui pralaimi beveik 9 minutes.

Iš viso Dakaro ralyje startavo 180 motociklininkų.

Motociklai:

1Joanas Barreda BortasHusqvarna3 val. 24:11 min.
2Rubenas FariaKTMatsilieka + 05:36
3Juanas PedreroKTM+ 06:36
4Davidas CasteuYamaha+ 06:58
5Cyrilas DespresKTM+ 08:50
104Gintautas IgarisYamaha+ 01 val. 12:55

Dakaro ralio antra diena

Trimis valandomis vėliau nei motociklininkai sekmadienį į trasą išvažiavo automobilių lenktynių dalyviai. Komandos „General Financing–Autopaslauga“ ekipažas Benediktas Vanagas ir Saulius Jurgelėnas antrą dieną startavo nesėkmingai. Lietuviai apvirto ir finišo liniją kirto po 11 valandų tik 129-oje vietoje bei nuo lyderių dabar jau atsilieka 8 valandomis. Bendroje įskaitoje mūsiškiai yra 125-i.

DELFI žiniomis, lietuvių ekipažas po incidento antrame greičio ruože tęsia varžybas ir pirmadienį jį tikrai išvysime prie starto linijos.

Primename, kad po pirmos dienos B. Vanagas ir S. Jurgelėnas bendroje įskaitoje užėmė itin aukštą 17-ą poziciją.

Finišavus pirmiesiems Dakaro ralio dalyviams tapo aišku, jog geriausią rezultatą užfiksavo ir lyderiu bendroje įskaitoje tapo Stephane‘as Peterhanselis.

Prancūzas 242 km greičio ruožą įveikė per 2 val. ir 35 min. „Mini“ automobiliu lenktyniaujantis sportininkas dabar prieš antroje vietoje esantį Ginielį De Villiersą pirmauja 2 minutėmis.

Į trečią vietą bendroje įskaitoje pakilo SMG bagį pilotuojantis Ronanas Chabotas. Pastarasis nuo S. Peterhanselio atsilieka mažiau nei 3 minutėmis.

Ne itin sėkminga diena buvo vakar geriausią rezultatą užfiksavusiam Carlosui Sainzui. Ispanui 75 greičio ruožo kilometre sunkiai sekėsi įveikti didžiules smėlio kopas. Nemažai laiko praradęs sportininkas bendroje įskaitoje nusirito į 11 vietą ir nuo lyderio dabar atsilieka 16 minučių.

Kiek geriau sekėsi C. Sainzo komandos draugui Nasserui Al-Attiyahui. Pastarasis finišavo šeštas. Tokią pat poziciją sportininkas dabar užima ir bendroje įskaitoje.

Automobiliai:

1Stephane'as PeterhanselisMini3 val. 00:20 min.
2Ginielis De VilliersasToyotaatsilieka + 02:38 min.
3Ronanas ChabotasSMG+ 02:46
4Orlando TerranovaBMW+ 06:26
5Leonidas NovickisMini+ 09:33
125Benediktas VanagasOscar+ 08 val. 30:24

Pirmadienį sportininkai važiuos iš Piscos į Nazcą. Varžybų dalyviams teks įveikti daugiau nei 340 km, iš kurių 243 km bus greičio ruožas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (304)