21vieta
8818km
NFvieta
1257km
NFvieta
2037km

B. Vanagas pasveikino jo pasiekimą pagerinusį tautietį

 (74)
Benediktas Vanagas nebėra greičiausias Lietuvos lenktynininkas Dakaro ralyje – šeštadienį iš jo šį statusą perėmė Antanas Juknevičius su šturmanu Dariumi Vaičiuliu, pasibaigusiose lenktynėse užėmę 21-ą vietą ir kilstelėję geriausio lietuvių rezultato kartelę per tris pakopas. Po finišo laimingą ekipažą sveikino ir B. Vanagas.
Benediktas Vanagas
© DELFI / Karolina Pansevič

Socialiniame tinkle jis pasidalino įrašu, kuriame taip pat išreiškė viltį, kad rankos nenusvirs ir antrus metus iš eilės visos Dakaro ralio distancijos neįveikusiam Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno duetui.

B. Vanagas taip pat prisipažino lyderių dvikovoje palaikęs prancūzą Sebastieną Loebą, kurį tik 5 minutėmis aplenkė titulą apgynęs kitas Prancūzijos atstovas Stephane'as Peterhanselis.

Sveikinimo žinutę paskelbė ir V. Žalos komanda, A. Juknevičiaus finišą pavadinusi idealiu.

Primename, kad B. Vanagas iš Dakaro ralio pasitraukė trečiame etape dėl „Toyota Hilux Overdrive“ sankabos gedimo.

Ketvirtadienį grįžęs į Vilnių ir DELFI konferencijoje apsilankęs lenktynininkas teigė nesigraušiantis, jei A. Juknevičius pagerins 2015 metais jo užfiksuotą geriausią pasirodymą Dakaro ralyje – 24-ą vietą bendrojoje įskaitoje.

„Jeigu klausite, ar aš verksiu taip nutikus, atsakau: ne. Turiu ambicijų, bet jos nėra susijusios su garsiu rėkimu. Jeigu tau priklauso kažkoks rekordas, natūralu, kad kažkada jis bus pagerintas. Tame nėra nieko blogo“, – teigė B. Vanagas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Dakaras 2017

Negailestinga kova už būvį Dakare išsekino trečiąjį Lietuvos ekipažą: reikia pamąstyti (17)

Jei po pirmos pažinties su Dakaro ralio chimeromis Vaidotas Žala degė noru bandyti dar kartą ir atsiskaityti, šįsyk jo akyse ugnelė – prigesusi. Antrus metus maištaujančios technikos dar iki finišo užkamuotas V. Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas DELFI konferencijoje pasakojo apie išgyventą avantiūrą ir svarstė tolesnį projekto likimą.

A. Juknevičius: jei važiuotume kaip S. Peterhanselis, mus diskvalifikuotų (51)

Kaip lietuviai bando išsikovoti Dakaro ralio organizatorių pagarbą ir palankesnį požiūrį? Kas laukia po metų ir ar lietuviška pasiekimų kartelė dar neįsirėmė į galimybių lubas? Kuo Lietuvos lenktynininkai pranašesni už latvius ar kazachus? Apie tai DELFI konferencijoje diskutavo geriausią Baltijos šalių rezultatą Dakaro ralyje užfiksavę Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis.

Dakaro ralio nelaimėjęs S. Loebas žvelgia filosofiškai (7)

Devyniskart Pasaulio ralio čempionato nugalėtoją Sebastieną Loebą antrasis jo karjeroje Dakaro ralis nuteikė pakylėtai, nors pergalės iškovoti ir nepavyko. Pasak lenktynininko, šios varžybos jam – neįkainojama patirtis.

Sunkvežimių lenktynininką siutina organizatorių klaidos: šių metų Dakaro ralį pavadino prasčiausiu (19)

Buvęs Dakaro ralio sunkvežimių lenktynių nugalėtojas olandas Hansas Stacey šių metų renginį pavadino prasčiausiai suorganizuotomis varžybomis, kuriose jam kada nors teko dalyvauti, rašo motorsport.com.

Dakaro ralį įveikęs ekipažas parskrido į Lietuvą antradienį – speciali DELFI konferencija (73)

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis užbaigė paskutinį savo kelionės į Pietų Ameriką etapą. Naktį iš pirmadienį į antradienį Dakaro ralyje dalyvavę lenktynininkai parskrido į Vilnių, kur juos pasitiko sausakimša pagrindinė oro uosto atvykimo salė.