21vieta
8818km
NFvieta
1257km
NFvieta
2037km

A. Juknevičius susidūrė su problemomis: automobilis ties ribaspecialiai DELFI iš Argentinos

 (46)
Penktadienį Argentinoje finišavo priešpaskutinis – 11-asis – Dakaro ralio etapas. Nors lietuviškas Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio ekipažas užėmė 20-ą vietą ir šovė aukštyn bendroje įskaitoje, lenktynininkai jautė ir nerimo – trasoje jiems teko keisti vairo traukę.
Antanas Juknevičius
© G.Kropio nuotr.

„30-40 km varėme žiauriai gerai, bet traukė nulūžo tokioje vietoje... Serpantine, nors nei trenkiausi į ką nors, nei ką. Absoliučiai lygioje vietoje bam ir nulūžo. Ratas skersai atsistojo. Užtrukome, kol pakeitėme ir susitvarkėme, ir tada jau atsargiau važiavome. Finišavome, bet praradome laiko, nes tempas krito. Taigi, vargsta automobilis, pasiekė ribą“, – pasirodymą komentavo A. Juknevičius.

Sportininkų skaičiavimu, dėl gedimo prarasta apie 20 minučių.

„Mes jau buvome pralenkę du „Mini“ ir pasivijome „Gazoo racing“ „Toyotą“. Gaila, smagiai ėjosi, bet nieko, susitvarkėme. Viskas bus gerai“, – ilgai graužtis negalėjo A. Juknevičius.

Nors šeštadienį paskutinis greičio ruožas sudarys vos simbolinius 64 kilometrus, lietuviai neatsipalaiduoja.

„Gali būti aršios kovos“, – neslėpė A. Juknevičius.

Antanas Juknevičius demonstruoja lūžusią detalę
Antanas Juknevičius demonstruoja lūžusią detalę
© DELFI (P.Garkausko nuotr.)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Dakaras 2017

Negailestinga kova už būvį Dakare išsekino trečiąjį Lietuvos ekipažą: reikia pamąstyti (17)

Jei po pirmos pažinties su Dakaro ralio chimeromis Vaidotas Žala degė noru bandyti dar kartą ir atsiskaityti, šįsyk jo akyse ugnelė – prigesusi. Antrus metus maištaujančios technikos dar iki finišo užkamuotas V. Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas DELFI konferencijoje pasakojo apie išgyventą avantiūrą ir svarstė tolesnį projekto likimą.

A. Juknevičius: jei važiuotume kaip S. Peterhanselis, mus diskvalifikuotų (51)

Kaip lietuviai bando išsikovoti Dakaro ralio organizatorių pagarbą ir palankesnį požiūrį? Kas laukia po metų ir ar lietuviška pasiekimų kartelė dar neįsirėmė į galimybių lubas? Kuo Lietuvos lenktynininkai pranašesni už latvius ar kazachus? Apie tai DELFI konferencijoje diskutavo geriausią Baltijos šalių rezultatą Dakaro ralyje užfiksavę Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis.

Dakaro ralio nelaimėjęs S. Loebas žvelgia filosofiškai (7)

Devyniskart Pasaulio ralio čempionato nugalėtoją Sebastieną Loebą antrasis jo karjeroje Dakaro ralis nuteikė pakylėtai, nors pergalės iškovoti ir nepavyko. Pasak lenktynininko, šios varžybos jam – neįkainojama patirtis.

Sunkvežimių lenktynininką siutina organizatorių klaidos: šių metų Dakaro ralį pavadino prasčiausiu (19)

Buvęs Dakaro ralio sunkvežimių lenktynių nugalėtojas olandas Hansas Stacey šių metų renginį pavadino prasčiausiai suorganizuotomis varžybomis, kuriose jam kada nors teko dalyvauti, rašo motorsport.com.

Dakaro ralį įveikęs ekipažas parskrido į Lietuvą antradienį – speciali DELFI konferencija (73)

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis užbaigė paskutinį savo kelionės į Pietų Ameriką etapą. Naktį iš pirmadienį į antradienį Dakaro ralyje dalyvavę lenktynininkai parskrido į Vilnių, kur juos pasitiko sausakimša pagrindinė oro uosto atvykimo salė.