2008 metų Pekino vasaros žaidynių čempionai broliai Andrejus ir Aleksandras Bogdanonovičiai tenkinosi antra vieta, o treti finišavo rusai Andrejus Korovoškovas bei Ilja Pervuchinas.

1. Vokietija (Peter Kretschmer/Kurt Kuschela) - 3 min. 33,804 sek.
8. Kinija (Huang Maoxing/Li Qiang) - 3:48,930

Vyrų keturviečių baidarių 1000 m nuotolio finale triumfavo praėjusių metų planetos vicečempionai australai, sidabras atiteko Sidnėjaus ir Atėnų žaidynių čempionams vengrams, o bronza tenkinosi čekai.

1. Australija (Tate Smith/David Smith/Murray Stewart/Jacob Clear) - 2:55,085;
2. Vengrija (Zoltan Kammerer/David Toth/Tamas Kulifai/Daniel Paumann) - 2:55,699;
3. Čekija (Daniel Havel/Lukaš Trefil/Josef Dostal/Jan Šterba) - 2:55,850;
4. Vokietija (Marcus Gross/Norman Broeckl/Tim Wieskoetter/Max Hoff) - 2:56,172;
5. Danija (Kim Wraae Knudsen/Rene Poulsen/Emil Staer/Kasper Bleibach) - 2:56,542;
6. Slovakija (Peter Gelle/Martin Jankovec/Erik Vlcek/Juraj Tarr) - 2:56,771;
7. Rusija (Ilja Medvedev/Anton Vasiljev/Anton Riachov/Oleg Žestkov) - 2:57,375;
8. Rumunija (Traian Neagu/Toni Ioneticu/Vasile Stefan/Petrus Gavrila) - 2:58,223.

Vienvietės moterų baidarės 500 m distancijos auksas atiteko dukart Senojo žemyno čempionei vengrei Danutai Kozak, kuti savo šaliai regatoje iškovojo jau trečią aukščiausią apdovanojimą.

Pekino čempionė šioje rungtyje ukrainietė Inna Osypenko-Radomska šįkart pelnė sidabrą, o bronza įteikta Bridgittei Hartley iš Pietų Afrikos Respublikos.

8. Anne Rikala (Suomija) - 1:54,333.

Dar vieną auksą Vokietija ketvirtadienį iškovojo moterų dviviečių baidarių 500 m distancijoje. Tina Dietze ir Franziska Weber šios rungties finale aplenkė 2004 ir 2008 metų olimpiados čempiones Kataliną Kovacs bei Natašą Douchev-Janics iš Vengrijos ir lenkes Karoliną Nają bei Beatą Mikolajczyk.

1. Vokietija (Franziska Weber/Tina Dietze) - 1:42,213;