Nugalėtojams po įvartį pelnė Davidas Krejci (02:30 min.), Tomašas Plekanecas (03:33), veteranas Jaromiras Jagras (05:07 min.), Tomašas Kaberle (26:33) ir Patrikas Eliašas (59:42).

Latvijos ekipoje paisžymėjo Kristapas Sotniekas (35:30) ir Girtas Ankipanas (38:26).

B grupės turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, pralaimėjimai, pergalės po pratęsimų, pralaimėjimai po pratęsimų, įvarčiai, taškai)

1.Čekija220008-36
2.Rusija210019-44
3.Slovakija201103-42
4.Latvija202004-130

Anksčiau pasibaigusiame C grupės mače antrąją pergalę šventė ir Švedijos ledo ritulininkai, kurie gan atkaklioje kovoje 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) nugalėjo antrą nesėkmę patyrusius baltarusius.

Švedams du įvarčius pelnė Danielis Alfredssonas (09:04 ir 39:49), po vieną – Danielis Sedinas (06:40) ir Johanas Franzenas (29:35),

Baltarusijos rinktinėje abu kartus pasižymėjo Dmitrijus Meleška (34:40 ir 51:33).

Paskutiniame C grupės mače tarp Suomijos ir Vokietijos komandų intrigos nebuvo. Suomiai šventė užtikrintą pergalę 5:0 ir dėl geresnio įvarčių santykio turnyrinėje lentelėje pralenkė švedus.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Kimmo Timonenas (24:04 ir 36:03), po vieną įmušė Tuomo Ruutu (04:21), Jarko Ruttu (47:10) ir Joni Pitkanenas (29:01).

C grupės lentelė:

1.Suomija2200010-13
2.Švedija220006-26
3.Baltarusija202003-90
4.Vokietija202000-70

Šeštadienį A grupėje susitiks Norvegijos ir Šveicarijos rinktinės, B grupėje latviai išmėgins jėgas su Slovakijos ekipa, o C grupės autsaiderių mače kovos Vokietija ir Baltarusija.

Po grupių varžybų keturios rinktinės (trys grupių nugalėtojos ir geriausia antrą vietą užėmusi ekipa) iš karto pateks į ketvirtfinalį. Kitos komandos pagal pasiektus rezultatus ir reitingą bus surikiuotos nuo 5-os iki 12-os pozicijų.

Jos kitus ketvirtfinalių dalyvius išsiaiškins po atkrintamųjų rungtynių (5 vieta žais su 12, 6 su 11, 7 su 10 ir 8 su 9).