Bronzos medalis atiteko Vokietijos stalo tenisininkui Dimitrijui Ovtčarovui, kuris mače dėl trečios vietos 4:2 (12:10, 9:11, 8:11, 13:11, 11:5, 14:12) nugalėjo taivanietį Chuang Chih Yuaną.

Pusfinalyje Zh. Jike 4:1 (11:8, 11:3, 5:11, 11:9, 11:8) privertė pasiduoti Vokietijos stalo tenisininką D. Ovtčarovą, o W. Hao 4:1 (11:13, 11:2, 12:10, 11:6, 11:9) įveikė Taivanio sportininką.

Nuo 1988 metų Kinijos stalo tenisininkai vasaros olimpinėse žaidynėse iškovojo 22 aukso medalius iš 26 galimų.

Auksą gimnastikos daugiakovės varžybose iškovojo šešiolikmetė amerikietė

Aukso medalis gimnastikos daugiakovės varžybose atiteko šešiolikmetei amerikietei Gabriellei Douglas, kuri sumoje surinko 62,232 balo. Olimpinių žaidynių auksą daugiakovėje JAV gimnastėms pelnė jau trečiose žaidynėse iš eilės. G. Douglas - tai antras olimpinis aukso medalis po pergalės komandų varžybose antradienį.

Gabrielle Douglas

Antrą bei trečią vietas Londone užėmė Rusijos sportininkės - planetos pirmenybių vicečempionė Viktorija Komova (61,973 balo) ir Alija Mustafina (59,566 balo).

Fechtavimosi varžybų komandų auksą iškovojo Italijos rapyrininkės

Fechtavimosi turnyro komandų rapyrininkių varžybas laimėjo Italijos ekipa.

Valentina Vezzali, Arianna Errigo ir Elisa Di Francisca ketvirtadienį finale per 66 minutes ir 24 sekundes 45:31 nugalėjo sidabro medalius pelniusias Pekino žaidynių čempiones ruses Inną Deriglazovą, Aidą Šanajevą bei Larisą Korobejnikovą.

Valentina Vezzali  iškovojo antrą aukso medalį

E. Di Franciscai tai buvo jau antras Londone iškovotas aukščiausias apdovanojimas.

Bronzos medaliai įteikti prancūzėms Corinnei Maitrejean, Astrid Guyart ir Ysaorai Thibus, kurios mače dėl trečios vietos per 85 minutes ir 6 sekundes įveikė rapyrininkes iš Pietų Korėjos - Nam Hyun Hee, Jung Gil Ok bei Jeon Hee Sook.

Pusfinalyje italės per 55 minutes ir 6 sekundes 42:22 sutriuškino prancūzes, o rusės po 82 bei 25 sekundes trukusios kovos 44:32 privertė pasiduoti korėjietes.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)