Suomis Niklas Hagmanas (17:50 ir 36:52 min.) pelnė du įvarčius, po kartą baltarusių vartininką Vitalijų Kovalį nuginklavo Olli Jokinenas (03:24), Valterri Filippula (40:23) ir Jarkko Ruutu (52:59).

Vienintelį baltarusių įvartį pelnė Sergejus Kostycinas (20:21).

Kitame B grupės susitikime Švedija rezultatu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) laimėjo prieš Vokietiją. Įvarčius nugalėtojams pelnė Mattiusas Ohlundas (24:29) ir Loui Erikssonas (34:13).

Švedų vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė 21 varžovų smūgį. Švedija gali tapti tik antrąja valstybe olimpiadų istorijoje, kuriai pavyko tapti čempione du kartus iš eilės. Anksčiau tai atliko Sovietų Sąjunga 1984 (Sarajeve) ir 1988 (Kalgaryje).

B grupės mače ankstų ketvirtadienio rytą Lietuvos laiku Čekija principinėje dvikovoje įveikė Slovakiją 3:1 (1:0, 2:1, 0:0). Čekų gretose pasižymėjo Patrikas Eliašas (09:02), Jaromyras Jagras (37:56) ir Tomašas Plekanecas (39:58), o santykį buvo išlyginęs slovakas Marinas Gaborikas (20:47).

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai):

4.Norvegija101000-80

Ketvirtadienį A grupės turnyre žais JAV - Norvegija ir Kanada - Šveicarija, B grupėje susitiks Slovakija - Rusija.

Pagal sudėtingą turnyro sistemą, po grupių varžybų keturios rinktinės (trys grupių nugalėtojos ir geriausia antrą vietą užėmusi ekipa) iš karto pateks į ketvirtfinalį. Kitos komandos pagal pasiektus rezultatus ir reitingą bus surikiuotos nuo 5-os iki 12-os pozicijų.

Jos kitus ketvirtfinalių dalyvius išsiaiškins po atkrintamųjų rungtynių (5 vieta žais su 12, 6 su 11, 7 su 10 ir 8 su 9).