Nugalėtojų gretose išsiskyrė Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Siimas-Sanderis Vene. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Estijos rinktinės puolėjas per 26 minutes surinko 19 taškų (9/14 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą.

14 taškų įmetė Gregoras Arbetas (4/4 dvitaškiai, 7 atk. kam.), 12 - Rainas Veidemanas, 11 - Stenas-Timmu Sokkas (6 rez. perdav.).

Pralaimėjusiems islandams Haukuras Palssonas pelnė 17, Hlynuras Baeringssonas - 14 (7 atk. kam.), o Martinas Hermanssonas - 9 taškus.

Penktadienį Estijos rinktinės varžovė bus Filipinų komanda, kuri ketvirtadienį pirmą turnyro mačą po ypač nesėkmingo trečio kėlinio - 62:89 (20:21, 18:18, 4:29, 20:21) pralaimėjo Olandijos krepšininkams.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 15 taškų pelnęs Roelandas Schafternaaras, Henkas Norelis įmetė 12, o Charlonas Kloofas – 11 taškų.

Filipiniečiams 12 taškų pelnė Calvinas Abueva, Andray Blatche‘as įmetė 7 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

Gruzinai paskutinėmis sekundėmis palaužė Lietuvos rinktinės varžovus

Gruzijos krepšininkai draugiškose rungtynėse svečiuose iškovojo pergalę prieš belgus 70:68 (22:25, 16:20, 20:12, 12:11). Paskutinėmis sekundėmis belgai galėjo išsigelbėti, tačiau Samo Van Rossomo atliktas tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Su Belgijos rinktine Europos čempionato D grupėje susitiks lietuviai.

Belgija: Matthew Lojeski 18 (5 atk. kam), Pierre'as-Antoine'as Gillett 10, Jonathanas Tabu 8, Sam Van Rossomas 7 taškai.

Gruzija: Zaza Pačulija 17, Beka Burdžanadzė 13, Jacobas Pullenas 13, Viktoras Sanikidzė 11 taškų (10 atk. kam.), Georgijus Cincadzė 10 taškų.

Penktadienį gruzinų varžove bus Senojo žemyno vyrų krepšinio pirmenybių čempionė Prancūzijos rinktinė, kuri šeštadienį turnyrą baigs rungtynėmis su belgais.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.