Antrajame pusfinalyje distanciją mūsiškiai įveikė per 3 min. 18,526 sek. ir į priekį praleido tik Portugalijos duetą (3 min. 18, 099 sek.) kuris mūsiškius pralenkė paskutiniuose metruose. Trečiąjį kelialapį į finalą šiame pusfinalyje iškovojo Slovakijos duetas (3 min. 19,372 sek.).

Iš pirmojo plaukimo kelialapius į ketvirtadienį 15.08 val. Lietuvos laiku vyksiantį A finalą iškovojo Australijos, Vengrijos ir Italijos valtys. Taip pat finale varžysis Vokietijos ir Serbijos baidarininkai, kelialapius iškovoję anksčiau.

Primename, kad antrame atrankos plaukime mūsiškiai distanciją įveikė per 3 min. 24,246 sek. ir į priekį praleido Serbijos bei Australijos atstovus. Ričardas ir Andrejus, kurie 500 m atkarpą įveikė ketvirti, aplenkė Portugalijos, Italijos ir Kazachstano baidarininkus.

Iš atrankos tiesiai į pagrindinį finalą pateko tik abiejų atrankos plaukimų nugalėtojai. Visos kitos 10 įgulų, tarp jų ir Lietuvos, nuo 16.26 val. lenktyniaus pusfinalio plaukimuose. Čia bus išdalinti likę šeši bilietai į A finalą. Lietuvos baidarininkai startuos 16.34 val.

Iš pirmo plaukimo į finalą tiesiai pateko vokiečiai Maxas Rendschmidtas ir Marcusas Grossas, kurie distanciją įveikė per 3 min 19,258 sek.

Iš antro plaukimo į finalą tiesiai pateko serbai Marko Tomičevičius ir Milenko Zoričius (3 min. 15,298 sek.). Australai Kenas Wallace'as ir Lachlanas Tame'as nuo jų atsiliko 7,721 sek., o Lietuvos atstovai – 8,948 sek.

A finalo dalyviai:

Tibor Hufnagel ir Benjamin Ceiner (Vengrija)

Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas (LIETUVA)

Ken Wallace ir Lachlan Tame (Australija)

Marko Tomičevič ir Milenko Zorič (Serbija)

Max Rendschmidt ir Marcus Gross (Vokietija)

Emanuel Silva ir Joao Ribeiro (Portugalija)

Nicola Ripamonti ir Giulio Dressino (Italija)

Erik Vlček ir Juraj Tarr (Slovakija).

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)