Pergalingą įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką (93 min.) pelnė Bruno Alvesas. Verta pažymėti, kad portugalai vertėsi be geriausiu metų futbolininku pripažinto Cristiano Ronaldo pagalbos.

Portugalijos rinktinė pasaulio čempionate žais G grupėje kartu su Vokietijos, JAV ir Ganos nacionalinės ekipomis. Tuo tarpu Meksikos futbolininkų varžovais A grupėje bus brazilai, kamerūniečiai ir kroatai.

Pastarieji kontrolinėje dvikovoje taip pat minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) palaužė australų, kurie rungtyniaus pasaulio čempionato mirtininkų B grupėje (su Ispanija, Nyderlandais ir Čile), pasipriešinimą. Vienintelį įvartį antrame kėlinyje įmušė Nikica Jelavičius.

Kitose rungtynėse Kolumbija 3:0 (1:0) įveikė Jordaniją, japonai 4:3 (1:2) įveikė Zambijos rinktinę, Graikijos futbolininkai 2:1 (1:0) nugalėjo Boliviją, o airiai sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Kosta Rika.

Kolumbijos komanda žais C grupėje su graikais, japonais ir Dramblio Kaulo Kranto futbolininkais, o Kosta Rika D grupėje varžysis su Urugvajaus, Anglijos ir Italijos rinktinėmis.

Visi rezultatai:

Meksika 0 - 1 Portugalija
90+3' [0 - 1] Bruno Alves

Kroatija 1 - 0 Australija
58' [1 - 0] Nikica Jelavič

Kolumbija 3 - 0 Jordanija
42' [1 - 0] James Rodriguez (iš 11 metrų baudinio)
82' Anas Bani Yaseen (Jordanija) gavo raudoną kortelę
83' [2 - 0] Juan Cuadrado (iš 11 metrų baudinio)
89' [3 - 0] Fredy Guarin

Japonija 4 - 3 Zambija
9' [0 - 1] Chris Katongo
29' [0 - 2] Nathan Sinkala
40' [1 - 2] Keisuke Honda (iš 11 metrų baudinio)
74' [2 - 2] Shinji Kagawa
75' [3 - 2] Keisuke Honda
89' [3 - 3] Lubambo Musonda
90+1' [4 - 3] Yoshito Okubo

Graikija 2 - 1 Bolivija
21' [1 - 0] Kone
54' [2 - 0] Katsouranis
70' [2 - 1] Rudy Cardozo

Airija 1 - 1 Kosta Rika
19' [0 - 1] Kevin Doyle
41' Geancarlo Gonzalez (Airija) gavo raudoną kortelę
65' [1 - 1] Celso Borges

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)