Antrąją vietą užima olandai (3 aukso, 2 sidabro, 2 bronzos), trečiąją – norvegai (2 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos). Norvegija yra daugiausiai medalių iškovojusi šalis.

Olimpinius medalius jau iškovojo 17 šalių sportininkai (aukso – 9).

Pjongčango olimpinėse žaidynėse iš viso bus išdalinti 102 medalių komplektai.

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių medalių įskaitoje po pirmadienio varžybų

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių moterų greitojo čiuožimo 1500 m distancijos varžybas pirmadienį laimėjo olandė Ireen Wust.

Penktąjį kartą olimpine čempione tapusi 31-erių metų čiuožėja distanciją įveikė per 1 min. 54,35 sek. ir 0,2 sek. pranoko sidabro medalį pelniusią 23-ejų metų japonę Miho Takagi. I. Wust tapo pirmąja čiuožėja, olimpinėse žaidynėse iškovojusia dešimt medalių.

Trečiąją ir ketvirtąją vietas užėmė dar dvi Olandijos čiuožėjos – 28-erių metų Marrit Leenstra (+0,91 sek.) ir 26-erių metų Lotte van Beek (+0,92 sek.). Sočio žaidynėse L. van Beek buvo trečia, o M. Leenstra – ketvirta.

Šioje rungtyje dalyvavo 27 čiuožėjos.

Žiemos olimpinių žaidynių moterų ledo ritulio turnyro B grupėje pirmadienį antrąsias pergales iškovojo Švedijos ir Šveicarijos rinktinės.

Švedės antrojo turo rungtynėse net 8:0 (4:0, 1:0, 3:0) nugalėjo jungtinę Pietų ir Šiaurės Korėjos komandą, o Sočio olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtojos šveicarės 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) įveikė Japonijos ledo ritulininkes.

Olimpiniame moterų ledo ritulio turnyre dalyvauja aštuonios komandos. A grupėje žaidžia Kanados, JAV, Suomijos ir Rusijos rinktinės.

Olimpinių žaidynių moterų šuolių nuo tramplino varžybas pirmadienį laimėjo norvegė Maren Lundby.

23-ejų metų pasaulio taurės varžybų lyderė surinko 264,6 taško. Norvegė pirmuoju bandymu nuskriejo 105,5 m, o antruoju – 110 m.

Sidabro medalį iškovojo 2012 metų jaunimo olimpinių žaidynių vicečempionė 21-erių metų vokietė Katharina Althaus (252,6 tšk.), o bronzos – 21-erių metų japonė Sara Takanashi (243,8 tšk.).

Sočio olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionė vokietė Carina Vogt (227,9 tšk.) užėmė penktąją vietą. Varžybose dalyvavo 35 sportininkės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (44)