Ankstesniuose turuose amerikiečiai sutriuškino Kiniją (119:62), nepasigailėjo Venesuelos (113:69), bet sunkiai palaužė Australijos pasipriešinimą (98:88).

Serbai lengvai laimėjo prieš Venesuelą (86:62), bet nusileido Australijai (80:95) ir Prancūzijai (75:76).

Šiose rungtynėse JAV rinktinė iš karto šovė į priekį (9:0) ir pirmojo kėlinio viduryje susikrovė net 18 taškų persvarą (23:5). Tačiau Serbija nepalūžo, atsikvošėjo po šalto dušo ir ėmė metodiškai mažinti skirtumą. Po 10 min. žaidimo amerikiečiai pirmavo jau tik 12 taškų persvara (27:15).

Antrame ketvirtyje NBA žvaigždės nuolat pirmavo 10-13 taškų skirtumu (29:18, 34:25, 44:31). Serbams po ilgesnės pertraukos pavyko nukirpti deficitą iki vienženklio (44:35). Po dviejų ketvirčių amerikiečių pranašumas buvo 9 taškai (50:41).

Trečiame kėlinyje dar labiau įsidrąsinusi Serbijos rinktinė kelis kartus priartėjo prie varžovų iki 5 taškų (58:53, 60:55, 62:57, 65:60). Tačiau iki ketvirčio pabaigos mačo favoritai vėl kiek nutolo (72:62).

Lemiamo kėlinio pradžioje serbai spurtavo ir po Milošo Teodosičiaus tritaškio sumažino atsilikimą iki 4 taškų (77:73). Vyko atviras atakuojantis krepšinis be gynybos, kuriame amerikiečiai nuolat pirmavo 5-9 taškų skirtumu.

Visgi fantastiškai puolime žaidęs Nikola Jokičius ir juvelyrinius perdavimus dalijęs M. Teodosičius sumažino deficitą iki 3 taškų (94:91, likus 1:18 min.).

Tuomet abiejų komandų žaidėjai apsikeitė netaikliais metimais, o serbų paskutinei atakai liko 5,2 sek. Sumaištyje kamuolys atiteko Bogdanui Bogdanovičiui, bet pastarojo metimas buvo nelabai paruoštas ir tikslo nepasiekė - 94:91.

Rezultatas:

JAV (4/0) – Serbija (1/3) – 94:91 (27:15, 23:26, 22:21, 22:29).

JAV: Kyrie Irvingas 15 (5 rez. perdav., 4/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos), DeAndre Jordanas 13 (4/4 dvitaškiai, 5/8 baudos), Kevinas Durantas (5 atk. kam., 1/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 7/8 baudos), Paulas George'as (9 atk. kam., 2/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos) ir Carmelo Anthony ( 2/3 dviotaškiai, 1/5 tritaškiai, 5/7 baudos) po 12, DeMaras DeRozanas 11 )(3/5 dvitaškiai, 5/6 baudos), Jimmy Butleris 9, DeMarcusas Cousinsas 5, Klay Thompsonas 3, Kyle'as Lowry 2, Draymondas Greenas 0 taškų (13:25 min., 0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai). Harrisonas Barnesas nežaidė.

Serbija: Nikola Jokičius 25 (9/13 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 1/3 baudos), Miroslavas Raduljica (6/8 dvitaškiai, 6/8 baudos, 5 pražang.) ir Milošas Teodosičius (6 atk. kam., 4 klaid., 0/2 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 6/6 baudos) po 18, Stefanas Markovičius 12 (2/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), Bogdanas Bogdanovičius 7, Nikola Kaliničius 5, Marko Simonovičius ir Nemanja Nedovičius po 3, Stefanas Jovičius (13:57), Milanas Macvanas (05:44), Stefanas Bircevičius (04:49) ir Vladimiras Štimacas (04:38) po 0 taškų.