Kita šios grupės pora - Nigerija ir Argentina.

Rungtynės

Nors pirmą pavojingą išpuolį surengė graikai, kai 3-ą minutę po Vasilio Torosidžio bandymo kamuolys praskriejo virš varžovų vartų, bet korėjiečiai netrukus surengė rezultatyvią kontrataką.

Kairiame savo gynybos krašte, šalia kampinio gairelės, graikai prasižengė, po baudos smūgio kamuolys buvo skersuotas link tolimojo Graikijos ekipos vartų virpsto ir ten laisvas buvęs gynėjas Lee Jung-Soo iš japonų Kašimos „Antlers“ klubo dešine koja pelnė įvartį - 1:0.

Graikai netrukus atsigavo ir iki 34-os minutės jau kėlė net 6-is kampinius prie priešininkų vartų.

Tačiau 28-ą minutę P. Korėjos rinktinė turėjo puikią progą antram įvarčiui, bet Parkas Chu-Youngas įsiveržęs vienas prieš vartininką Alexandrosą Tzorvą, nesugebėjo jo įveikti.

Graikams pirmame kėlinyje nesisekė perimti iniciatyvos ir jie sunkiai stabdė vikresnius ir greitesnius varžovus. Paskutinėmis kėlinio minutėmis Graikijos futbolininkai suorganizavo dvi pavojingesnes atakas ir vienoje jų Theofanis Gekas vos galva nenukreipė kamuolio į vartus.

Antrą kėlinį aktyviau pradėjo korėjiečiai ir 52-ą minutę komandos lyderis Park Ji-Sungas iš anglų „Manchester United“ klubo po Avraamo Papadopouloso klaidos pabėgo nuo graikų gynėjų, įsiveržė į baudos aikštelę ir įmušė antrą įvartį - 2:0.

59-ą minutę Ki Sung-Yeungo smūgį spėjo blokuoti graikų žaidėjai, o 64-ą minutę P. Chu-Youngas neišnaudojo dar vienos šimtaprocentės galimybės įvarčiui.

70-ą minutę graikas Pantelis Kapetanos laisvas gavo kamuolį varžovų baudos aikštelėje, bet smūgiavo virš vartų, o po minutės savo šansu nepasinaudojo Dimitris Salpingidis.

Graikai bando kilti į lemiamą šturmą. 81-ą minutę pavojingai smūgiavo Th. Gekas, bet korėjiečių vartininkas išgelbėjo savo komandą. Sutelkę dėmesį atakai, graikai pražiopsojo greitą P. Korėjos rinktinės puolimą, bet kamuolį po Lee Chung-Yongo smūgio vartininkas nukreipė į kampinį.

Pietų Korėja iškovojo pelnytą pergalę 2:0, o Graikija pasaulio čempionatuose dar nėra pelniusi nei vieno įvarčio.

Pietų Korėja: (4-4-2): Jung Sung-Ryong, Cho Yong-Hyung, Cha Du-Ri, Lee Jung-Soo, Lee Young Pyo, Park Ji-Sung, Kim Jung-Woo, Lee Chung-Yong (90' Kim Jae-Sung), Ki Sung-Yueng (74' Kim Nam-Il), Yeom Ki-Hun, Park Chu-Young (85' Lee Seung-Yeoul).

Graikija: (4-3-3:) Alexandros Tzorvas, Giourkas Seitaridis, Loukas Vyntra, Avraam Papadopoulos, Vasilis Torosidis, Giorgos Karagounis (46' Christos Patsatzoglou), Alexandros Tziolis, Kostas Katsouranis, Georgios Samaras (59' Dimitris Salpingidis), Theofanis Gekas, Angelos Charisteas (61' Pantelis Kapetanos).

Rezultatas:

Pietų Korėja - Graikija 2:0

7' Jung-Soo Lee [1 - 0]

52' Park Ji-Sung [2 - 0]

Įspėjimai:

55' Vasilis Torosidis (Graikija)

Teisėjas: Michaelas Hesteris (Naujoji Zelandija).