Dešimtys sirgalių daužė parduotuvių vitrinas, mėtė fejerverkus ir padeginėjo automobilius.

Dar nepasibaigus rungtynėms „kelios dešimtys žmonių, tarp kurių dalis buvo su gobtuvais, siekė konfrontacijos su policija, o tai kėlė pavojų visuomenės saugumui“, sakoma Briuselio policijos pareiškime.

Policijos atstovė spaudai sakė, kad kai kurie sirgaliai buvo ginkluoti lazdomis, o vienas žurnalistas „fejerverkais buvo sužeistas į veidą“.


Neramumams numalšinti pasitelkta apie šimtą policijos pareigūnų, o gyventojai įspėti vengti tam tikrų miesto centro vietų. Be kita ko, siekiant apriboti smurto plitimą, buvo uždarytos metro stotys ir užblokuotos gatvės.

„Griežčiausiai smerkiu šios popietės incidentus. Policija jau ryžtingai įsikišo. Todėl patariu sirgaliams nevykti į miesto centrą. Policija daro viską, ką gali, kad palaikytų viešąją tvarką“, – „Twitter“ paskyroje rašė Briuselio meras Philippe'as Close'as.

„Įsakiau policijai areštuoti viešosios tvarkos pažeidėjus“, – teigė jis.

Maroko vyrų futbolo rinktinė Pasaulio čempionate Belgiją įveikė rezultatu 2-0.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės