Dabar ramūs C grupėje gali jaustis tik amerikiečiai, tuo metu kitos penkios komandos – Suomija, Turkija, Dominikos Respublika ir Naujoji Zelandija, Ukraina – tik paskutiniame ture išsiaiškins, kas žengs tolyn.

Beje, viena iš šių rinktinių veikiausiai bus lietuvių varžove turnyro aštuntfinalyje.

Naujoji Zelandija: Kirkas Penney 17, Everardas Bartlettas 14 (4/5 tritaškiai), Corey Websteris 11, Isaacas Fotu 10 taškų.

Ukraina: Maksimas Kornijenka 15, Eugene Jeteras 14, Igoris Zaicevas 10 taškų.

Itin apmaudų pralaimėjimą patyrė Suomijos vyrai, kurie po pratęsimo 73:77 (15:10, 26:17, 18:26, 9:15; 5:9) turėjo pripažinti Turkijos rinktinės pranašumą.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 15 sek. suomiai pirmavo 68:65 ir dvi baudas metė Petteri Koponenas, tačiau jis įsigudrino jas abi pramesti, o komanda kažkodėl nusprendė neprasižengti ir leisti turkams atakuoti iš toli, taigi Cenkas Akyolas tritaškiu išplėšė pratęsimą, kuriame Turkija jau buvo pajėgesnė.

Turkija: Omeras Ašikas 22 taškus, Emiras Preldzičius 13, Enderas Arslanas 12, Keremas Gonlumas pridėjo 10 taškų.

Suomija: Petteri Koponenas 17 (5/10 tritaškiai), Sasu Salinas 15, Mikko Koivisto 11 taškų.

6.Suomija413277:3415

Vietą pasaulio čempionato atkrintamosiose varžybose užsitikrino Brazilijos rinktinė, kuri A grupėje po atkaklios kovos 81:73 (23:16, 25:15, 12:32, 21:9) įveikė Serbiją.

Brazilija: Marquinhosas Vieira 21, Leandro Barbosa 16, Tiago Spliteris 10 taškų.

Serbija: Milošas Teodosičius 14, Miroslavas Raduljica 11, Stefanas Markovičius 10 taškų.

Pirmą pergalę pasiekė Irano krepšininkai, kurie trečiadienį Granadoje 88:73 (27:15, 21:26, 16:15, 24:17) parklupdė Egipto atstovus.

Iranas: Samadas Nikkhahas Bahrami 24 (6/9 tritaškiai), Hamedas Haddadi 23 (15 atk. kam.), Oshin Sahakian 14, Hamedas Afaghas 12 taškų.

Egiptas: Youssefas Shousha 15, Mouhanadas Elsabaghas 13, Ibrahimas Elgammalis 10 taškų.