Sidabro medalius iškovojo pavyko Onai Carbonell bei Andreai Fuentes (192,900), kurios vos 0,030 balo finale aplenkė bronzos apdovanojimus pelniusias bei antrąją vietą kvalifikacijoje užėmusias kines Huang Xuechen bei Liu Ou.

Dailiojo jojimo varžybose - britų triumfas

Londono olimpinių žaidynių dailiojo jojimo komandines varžybas antradienį laimėjo šeimininkė Didžiosios Britanijos rinktinė, nutraukusi Vokietijos dominavimą šioje rungtyje vasaros olimpiadose nuo 1976 metų.

Carlas Hesteris, Laura Bechtolsheimer ir Charlotte Dujardin sumoje surinko 79,979 balo ir iškovojo Londono žaidynių auksą.

Vokietės Dorothee Schneider, Kristina Sprehe ir Helen Langehanenberg su 78,216 balo tenkinosi sidabro apdovanojimai.

Bronzos medaliai atiteko olandėms Anky van Grunsven ir Adelindei Cornelissen bei Edwardui Galui, kurių sąskaitoje 77,124 balo.

Stalo teniso varžybose toliau dominavo kinai

Vasaros olimpinių žaidynių stalo teniso turnyre Londone antradienį paaiškėjo moterų komandinių varžybų nugalėtojos.

Kinės Ding Ning, Guo Yue ir Li Xiaoxia finale 3:0 (3:1, 3:0, 3:1) nugalėjo sidabrą iškovojusias japones Ai Fukuharą, Sayaką Hirano bei Kasumi Ishikawą.

Bronzos medalius pelnė Singapūro stalo tenisininkės Tian Wei Feng, Li Jiawei ir Wang Yuegu, mače dėl trečiosios vietos 3:0 (3:1, 3:1, 3:1) įveikusios Pietų Korėjos ekipą - Kim Kyungah, Dang Yeseo bei Seok Hajung.

Londono olimpiados stalo teniso turnyre Kinijai jau atiteko 3 aukso bei 2 sidabro apdovanojimus.

Nuo 1988 metų Kinijos stalo tenisininkai vasaros olimpinėse žaidynėse iškovojo 23 aukso medalius iš 27 galimų.