Pati rungtynių pradžia nė kiek neatspindi galutinio rezultato. Nigerijos krepšininkai pirmas 20 minučių pirmavo 31:15, o po trečiojo kėlinio skirtumą išlaikė 45:31.

Visgi Tunisas nepasidavė ir stojo į kovą 49:47. Likus žaisti kiek mažiau nei minutei Nigerija turėjo 2 taškų persvarą ir ją padidino iki 4, kai varžovai prasižengė bei šventė pergalę rezultatu 60:56.

Nigerija: Alade Aminu 15 (9 atk. kam.), Ike Diogu 13 (10 atk. kam.), Al-Farouqas Aminu 10 taškų.

Tunisas: Amine Rzigas 18, Macramas Ben Romdhane (12 atk. kam., 7 kld.) ir Marouanas Kechridas po 12 taškų.

Primename, kad šioje grupėje žais ir Lietuvos vyrai.

Tuo metu pirmose B grupės rungtynėse Brazilijos krepšininkai 75:71 (19:20, 17:15, 20:14, 19:22) palaužė varžovų iš Australijos pasipriešinimą.

Jau pirmasis kėlinukas tarp Brazilijos ir Australijos rinktinių prikaustė žiūrovus (19:20), tačiau brazilai susikaupė ir sugebėjo laimėti atkarpą 11:0 - 30:24 . Visgi australai dar iki pertraukos sušvelnino savo atsilikimą iki minimumo - 35:36.

Leandro Barbosa trečiajame kėlinuko buvo brazilų varikliukas ir pelnė 8 taškus (52:39), bet australai atsakė tuo pačiu - atkarpa 8:0 ir sužibęs vilties spindulys.

Paskutinės 10 minučių buvo itin įtemptos. Australijos komanda vis bandė griebtis šiaudo, o tiksint paskutinėms sekundėms brazilų persvarą buvo nubraukusi iki dviejų taškų. Visgi Pietų Amerikos šalies krepšininkai pergalės iš rankų neišleido - 75:71.

Australija: Patrickas Millsas 18 (1/9 tritaškiai), Joe Inglesas 15 (6 klaidos), Davidas Andersenas 14 (8 atk. kam), Aronas Baynesas 10 taškų.

Brazilija: Leandro Barbosa 16, Marchelinho Huertas 15 (10 rez. perd.), Andersonas Varejao 12 taškų.