Pirmasis susitikimo įvartis krito 38 minutę, kai pasižymėjo Romulo, o antrame kėlinyje galutinai korėjiečių viltis užbraukė Damiao, pasižymėjęs 57 ir 64 minutėmis.

Rugpjūčio 11 dieną, šeštadienį, brazilai dėl olimpinio aukso susigrums su Meksikos rinktine, kuri kitame pusfinalyje 3:1 (1:1) pranoko Japonijos atstovus.

Kiek netikėtai 12 minutę japonus į priekį buvo išvedęs Yuki Otsu, tačiau jau 31 minutę rezultatą išlygino Marco Fabianas.

Svarstyklės meksikiečių naudai pasisuko 65 minutę, kai puikiu smūgiu japonų vartininką nuginklavo Oscaras Peralta. Pergalę jau per pridėtinį antrojo kėlinio laiką įtvirtino Cortesas.

Pusfinalio rezultatai:

Pietų Korėja 0 - 3 Brazilija

38' [0 - 1] Romulo
57' [0 - 2] Damiao
64' [0 - 3] Damiao
Bookmark and Share

Meksika 3 - 1 Japonija

12' [0 - 1] Yuki Otsu
31' [1 - 1] Marco Fabian
65' [2 - 1] Oscar Peralta
90' [3 - 1] Cortes

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)