A grupėje Meksikos olimpinė rinktinė 4:1 (0:0) sutriuškino prancūzus. Po pertraukos 47 min. Meksiką į priekį išvedė Ernesto Vega, po 8 min. rezultatą padvigubino Francisco Cordova (2:0).

69 min. intrigą grąžino nuo 11 m žymos pasižymėjęs Andre-Pierre Gignacas. Tačiau rungtynių pabaigoje du įvarčius pelnę meksikiečiai iškovojo įtikinamą pergalę.

80 min. Carlosas Antuna didino Meksikos pranašumą, o pergalę įtvirtino Eduardo Aguirre'as (90+1').

A grupėje taip pat varžysis šeimininkų japonų ir Pietų Afrikos Respublikos olimpinė rinktinė.

C grupėje solidžią sudėtį subūrę ispanai nepralaužė Egipto gynybos, akistata baigėsi be įvarčių 0:0.

Ispanų gretose netrūksta Euro 2020 kovojusių futbolininkų: vartininkas Unai Simonas (6 rungtynės Euro 2020), puolėjas Mikelis Oyarzabalis (6, 1 įvartis), saugas Dani Olmo (5), puolėjas Pedri (6), gynėjai Pau Torresas (6) bei Ericas Garcia (3).

Ispanams dar labiau nuotaiką sugadino „Real“ priklausančio Dani Ceballos trauma. Būtent jis turėjo geriausią progą pasižymėti pirmame kėlinyje.

Danielis Ceballos

C grupėje šiuo metu susitinka Australija ir Argentina.

B grupėje Naujoji Zelandija 1:0 įveikė Pietų Korėjos atstovus. Čia taip pat kovos Hondūro ir Rumunijos rinktinės.

D grupėje pergale turnyrą pradėjo Dramblio Kaulo Kranto olimpinė rinktinė, kuri 2:1 pranoko Saudo Arabijos futbolininkus.

Šioje grupėje ketvirtadienį susirėmė Brazilijos ir Vokietijos olimpinės rinktinės. Pirmame kėlinyje dominavę brazilai laimėjo 4:2 (3:0), o net tris įvarčius jiems pelnė Liverpulio „Everton“ klubo puolėjas Richarlisonas, pasižymėjęs 7, 22 ir 30 min.

Įdomu, kad 2016-ųjų Rio de Žaneiro žaidynėse būtent šių šalių komandos susitiko finale, kurį po baudinių serijos 5:4 laimėjo Pietų Amerikos atstovai.

Softbolo ir futbolo turnyrai yra vieninteliai, kurie prasidėjo prieš liepos 23 d. vyksiantį Tokijo olimpinių žaidynių atidarymą.