Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Mikaelis Granlundas (5:15 ir 58:25) bei Jarkko Immonenas (19:33 ir 51:25), po vieną – Samis Lepisto (11:23), Ollis Maatta (19:25), Jussis Jokinenas (21:43) bei Petris Kontiola (32:10).

Pralaimėjusiųjų gretose trissyk pasižymėjo Michaelis Grabneris (0:36, 41:29 ir 54:22), kartą – Thomas Hundertpfundas (9:19).

Kitose B grupės rungtynėse olimpinė čempionė Kanados rinktinė ketvirtadienį išmėgins jėgas su Norvegijos komanda.

Moterų turnyre – vokiečių pergalė

Pirmąją pergalę Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių moterų ledo ritulio turnyre iškovojo Vokietijos rinktinė.

Ketvirtadienį B grupės autsaiderių dvikovoje Vokietijos ledo ritulininkės 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) nugalėjo pergalės džiaugsmo dar nepatyrusią Japonijos komandą.

Dviem įvarčiais prie pergales prisidėjo Franziska Busch (20:48 ir 59:28), dar po įvartį į varžovių vartus įmušė Manuela Anwander (13:23) ir Kerstin Spielberg (58:31).

Susitikimo didvyre tapo nugalėtojų vartininkė Viona Harrer, atrėmusi visus 30 varžovių smūgių.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):